reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starsze rodzeństwo

ja mam synka Kubusia 6lat cieszy się z rodzeństwa ale zdecydowanie chce brata;-) jak z nim rozmawiałam o tym że będziemy musieli więcej poświęcać uwagi dzidziusiowi mówił że rozumie i cieszył się na wspólne spacery myślę że nie będzie większego problemu :tak:
 
reklama
Mój synek oficjalnie przestawił się na braciszka:-)
Wcześniej w kółko powtarzał, że chce siostrzyczkę, ale jak mu tatuś wytłumaczył jak fajnie jest mieć brata to zmienił zdanie:-D

W ogóle ostatnio strasznie się wzruszyłam... mój synek był z nami usg i strasznie się ucieszył jak zobaczył brata na usg :)
Potem jak przyszliśmy do domu zdjęcia z usg leżały na stole. W pewnym momencie mój synek je wziął, pocałował i przytulił do siebie.
Normalnie aż mi łzy w oczach stanęły.
 
Lena ale super! Powiem Ci, że sama się wzruszyłam... Co prawda mi wiele teraz nie trzeba, wzruszam się na piosenkach, filmach, ostatnio na jakimś reportażu w DDTVN ;-) Ale zachowanie synka przeurocze :happy2:
 
Moj kuma czacze ze dzidzius to jego braciszek ze bedzie mial na imie Borys < Wiktor ma 2 lata i 5 miesiecy> caluje moj brzuszek ale jak pytamy czy podzieli sie zabawkami mowi NIE, z kolei tez powiedzial ze bedzie zmieniac pampersy braciszkowi :-D
 
Moj zuza bardzo o mnie dba... co troche mi mo2i ze nie moge sie meczyc itd...glaszcze mnie po brzuchu i przypomina ze tam jest maluszek. Ale nie podoba jej sie ze maly bezie mial imie swojego taty;) stwierdzila ze to glupie:p
 
Cześć
Od tygodnia jestem na zwolnieniu lekarskim i przyszło mi już siedzieć w domu. Ostatni raz tu byłam w 2005 roku
(fajnie jest widzieć, że forum nadal żyje ;)). Też jestem mamuśką spodziewającą się maluszka-kolejnego- 3 ...chłopca. Rodzeństwo już duże bo 12 i 9 lat. Trochę się stresuję bo już zapomniałam jak to jest i boję się powrotu na rynek pracy. Pozdrawiam wszystkie mamuśki bardzo serdecznie. Ps. jak wkleja się suwaczek?
 
reklama
Ja mam dwójkę dzieci :laugh2: Obydwoje chodzą do szkoły. Pamiętam jak wysyłałam młodszą do przedszkola, bardzo się stresowałam, ale też się nie przejęła - poszła prosto przed siebie, bez pożegnania. Nie ma wcale a wcale złych wspomnień :-)
 
reklama
Do góry