reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starsze rodzeństwo

Straciatella

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2013
Postów
1 248
Hej,

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale wydaję mi się że tak.
Czy Wy, Majóweczki macie już jakieś poiechy?
Jak wasze troski z nimi związane?


Mój 3-latek dziś udał się po raz pierwszy do przedszkola. Jak gdyby nic podał Pani ręke i poszli do sali. Nawet się nie pożegnał.
Od tamtej pory cały czas ryczę :-D nie mogę się opanować. Czy to te hormony? Strasznie mi smutno...
Wiem, że tam ma super.. dużo dzieci, zabawek ŻYĆ NIE UMIERAĆ..

a ja głupia, przeżywam to gorzej niż on...
 
reklama
Ja również mam 3 letniego synka:-)

Niestety w tym roku juz nie dostała sie do przedszkoła na którym mi najbardziej zależało. I zostaje jeszcze przez ten rok z nami w domku:tak:

Jesli chodzi o Twój nastrój to podejrzewam ze czułabym to samo!
 
Ja mam córeczkę 1rok i 5 miesięcy. Dziś pierwszy dzień w żłobku. Wcześniej była z nianią.
Straciatella- tez to bardzo przezywam, tak jakby sama poszła w nowe miejsce! Wasze dzieci wiedzą o przyszłym rodzeństwie? Moja jest jescze malutka, kiedy pytam ją gdzie mama ma dzidzię pokazuje na mój brzuch. Urocze to jest.
 
No to i ja sie dolacze :)
Mam juz 4 letniego synka, ktory jutro zaczyna przedszkole.
Wczesniej tez juz chodzil tylko w innym kraju wiec jestesmy juz zaprawieni w boju:-)
traciatella ja tez ryczalam jak glupia jak synek pierwszy raz do przedszkola poszedl:rofl2:
 
A co mi tam też cosik napisze;) mam coreczkę dużo młodszą od waszych pociech;) 29 skończyła 8 miesięcy, nie umiem wyobrazić sobie jej pierwszego pójścia do przedszkola czy do szkoły wystarczy że o tym pomyśle a już sie płakać chce..:-D nawet jak chcemy z M wyjść gdzieś choćby na miasto na godzinę sami to już jest tak dziwnie.. jak koleżanka wyżej to ujeła : jak bez ręki;);)
 
ANia Monadams kwestia przyzwyczajenia;-) potem bedziecie chcialy na chwile sie urwac zeby odpoczac heh:p
Ja mam syna 2 lata- Wiktora ;-)
 
reklama
Do góry