reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stary szpital!!

Dołączył(a)
29 Maj 2010
Postów
1
Witam Was dziewczyny. Mam wielką prośbę. Za 1,5 m-ca będę rodzić na Starym szpitalu w Tarnowie. Chciałabym się czegoś dowiedzieć od osób, które poród mają już za sobą... Mianowicie, co należy zabrać ze sobą, jak wyglądała opieka na starym szpitalu, itp Jeśli ktoś coś wie na ten temat to proszę o podzielenie się informacją. Niestety nikt ze znajomych nie rodził tam w ostatnim czasie, a chciałabym się dowiedzieć czego można się spodziewać. Z góry dzięki, pozdrawiam:)
 
reklama
Czesc
To często zadawane pytanie i w głownym wątku na pewno znajdziesz tam informacje , ale sama ostatnio rodziłam i tez chciałam wiedziec jak naj więcej więc Ci szybko napisze ze dla siebie zabierasz to co jest Ci potrzebne. Kosmetyki, koszule, stanik dla karmiących, podpaski poporodowe itd dla maluszka potrzeba tylko ubranka na wyjscie ( to Ci ktoś moze doniesc w dniu wypisu) ewentualnie pampersy i coś do pupci i chusteczki nawilzone.
Opieka jak dla mnie super!
Powodzenia
 
Może ja pomogę. Rodziłam w sierpniu i ja brałam: kosmetyki dla siebie: środki czystości, ręcznik, 2 koszule, mydło, woda minerLNA (koniecznie!) itp dla dziecka nie potrzebujesz praktycznie nic, dobrze jest mieć jedynie husteczki nawilżane i np. sudocrem do pupki. Ubranka może ci mąż przywieżć w dniu wypisu.
Co do opieki...hmmm... zależy na jaką zmienę się trafi. Generalnie pielgniarki bardziej troszczą się o pacjenta niż sami lekarze. Ja ogólnie nie narzekam ale nie mam porównania żeby coś więcej na temat opieki powiedzieć. Według mnie wszystko zależy od zmiany na jaką trafisz ja miałam to szczęscie że trafiłam na super położne. Lekarze no może trochę gorzej.
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania
 
Ja miałam cc w starym szpitalu w kwietniu 2010. Przez cały czas opiekowały się mną bardzo miłe położne. W nocy przed cc kiedy miałam bardzo silne bóle położna trzymała mnie za rękę, zagadywała. Po samej cc bolało mnie przez kilka godzin potem czułam się jakbym wogóle nie miała operacji. Przez cały czas położne pytały pacjentek czy nie potrzebują czegoś przeciwbólowego. Nasz Stary Szpital ma certyfikat " Szpital bez bólu" ten o który starała się doktor Zosia z Na dobre i na złe. Leżałam na sali z dziewczynami, które rodziły sn. Przez cały dzień i noc położne przychodziły i sprawdzały czy niczego nam nie trzeba. Drugie dziecko na pewno też tam urodzę. :-D
 
berrnarda ja też rodziłam w kwietniu prze cc i mam podobne odczucie Chociaż mnie z braku miejsca już na następny dzień przenieśli z sinu na normalną sale i tam już było trochę gorzej z opieką i zdarzało się że musiałam iść w jednej ręce z pustą kroplówka w drugiej ze zbiorniczkiem prosić o odpięcie Ale ogólnie pozytywnie oceniam opiekę
 
poza tym widze że między naszymi dziećmi tylko dzień różnicy więc pewnie razem leżałyśmy na sinie :D
 
pamiętam tonka dziewczyny z sinu jedna leżala pod oknem a druga na wprost mnie i potem leżalyśmy razem na jeszcze jednej sali :)
 
hm... miałaś takie rude włosy ?? i fakt że potem leżałśmy na sali ty chyba pod oknem a ja pod drzwiami :)
 
reklama
Rodziłam w starym szpitalu i wiem tyle, że jakbym miała po raz kolejny do wyboru, który czy nowy czy stary wybrałabym stary szpital :)

Leżałam 10dni na patologii ciąży ponieważ byłam po terminie :) Urodziłam wkońcu po 2 tyg od terminu. Wywoływali poród po raz 2. Położna, która odbierała poród była prze kochana. Wyznałam jej miłość po porodzie heh :) Lekarze dziwni niektórzy ale co jak co do porodu ważne są położne :)

Polecam w 100%
 
Do góry