reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stawianie stopy na zewnątrz

Witam. Chciałam się przy okazji tego wątku dowiedziec, czy mam się czym martwic w kwestii sposobu układania stop mojego synka. Mały ma 8 miesięcy i nie chodzi. We wcześniejszych miesiącach, gdy był stawiany na nóżki na chwilkę to jedna prawie stawiał, a druga tupal jak zajączek. Niedawno dostaliśmy od znajomych skoczek i gdy Mały go używa sytuacja wygląda podobnie, z tym że teraz czasami staje na jednej nodze (tej, z której się wybija) a druga jest jakby "pomocnicza". Na początku myślałam, że to może być kwestia długości nóżek, ale po dalszej obserwacji zauważyłam, że synek jedna stopa staje na palcach, podczas gdy druga stopa jest zawsze wyprostowane i skierowana silnie na zewnątrz, także rzadziej dotyka podłoża. Dodam, że u ortopedy nie byłam, a po badaniu w szpitalu wszystko było ok.
 
reklama
Do góry