reklama

Stekanie 1-msc dziecka

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez Ankar9000, 5 Styczeń 2017.

1. Ankar9000

Ankar9000 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam moją msc córka ma kłopot ze spaniem strasznie się kręci , chrzaka, steka, wygina przez sen najgorzej rano jakby mi mogła się przebudzić czasami pomaga zmiana pozycji... czasami przed takim stekaniem puści bąka co robić podaję kropelki na wzdecia ale średnio pomagaja a te stekanie wykańcza ???

2. Kaana

Kaana Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    6
    Przestań dpamować to po pierwsze. Miesięczne dziecko to maleństwo i ma niedojrzały układ pokarmowy.
    Spróbuj innych kropli, na rynku są różne do wyboru, podaj probiotyk, zróbcie delikatny masaż brzuszka ale wtedy gdy nie boli. Układaj w dzień córkę na brzuszku.
    Spróbuj otulania...

3. reklama
  4. ankka02

ankka02 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Ileż razy można nowy temat o tym samym zakładać? Wczoraj jeden, dzisiaj trzy.
    Tak małe dzieci mają niedojrzały układ trawienny, żołądek wielkości pestki brzoskwini, więc logiczne że szybko trawią i nie prześpią calutkiej nocy, żeby mamusia się nie wykończyła.

5. Adeline89

Adeline89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    a zwracasz uwagę na to co jesz? Może jesz za ciężkie rzeczy i w raz z pokarmem dziecko piję i się męczy po nocach. Ja polecam niemieckie krople na wzdęcia i kolki

Poleć forum