reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stekanie 1-msc dziecka

Ankar9000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2017
Postów
16
Witam moją msc córka ma kłopot ze spaniem strasznie się kręci , chrzaka, steka, wygina przez sen najgorzej rano jakby mi mogła się przebudzić czasami pomaga zmiana pozycji... czasami przed takim stekaniem puści bąka co robić podaję kropelki na wzdecia ale średnio pomagaja a te stekanie wykańcza ???
 
reklama
Przestań dpamować to po pierwsze. Miesięczne dziecko to maleństwo i ma niedojrzały układ pokarmowy.
Spróbuj innych kropli, na rynku są różne do wyboru, podaj probiotyk, zróbcie delikatny masaż brzuszka ale wtedy gdy nie boli. Układaj w dzień córkę na brzuszku.
Spróbuj otulania...
 
Ileż razy można nowy temat o tym samym zakładać? Wczoraj jeden, dzisiaj trzy.
Tak małe dzieci mają niedojrzały układ trawienny, żołądek wielkości pestki brzoskwini, więc logiczne że szybko trawią i nie prześpią calutkiej nocy, żeby mamusia się nie wykończyła.
 
a zwracasz uwagę na to co jesz? Może jesz za ciężkie rzeczy i w raz z pokarmem dziecko piję i się męczy po nocach. Ja polecam niemieckie krople na wzdęcia i kolki
 
Do góry