reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Steryd dla trzymiesięcznego niemowlaka

Skalia1

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witam,
czy ktoś stosował nebulizację ze sterydu u 3 miesięcznego niemowlaka, lekarz przepisał z komentarzem, który uwielbiam można podać i zobaczymy czy pomoże, mamy też skierowanie na rtg klatki piersiowej, które córka miała już tydzień wcześniej z podobnym komentarzem, a może coś się zmieniło. Córka bardzo charczy i pieje co już opisywalam w poprzednich wątkach. Steryd i rtg tydzień po tygodniu. Tylko proszę nie piszcie, że skoro lekarz zlecił to trzeba zrobić bo ja mam wrażenie, że to takie szukanie po omacku, nie patrząc na konsekwencje.

reklama

aspekt

Fanka BB :)
Rozwiązania
10
Miałabym większe wątpliwości ws. kolejnego rtg niż ws. sterydu. Skierowania do szpitala nie wypisał?

Skalia1

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Chciał, ale się nie zgodziłam nie wiem jak u Was, ale u mnie w dobie covid szpital to istny koszmar, poza tym mam katar i pewnie nie pozwoliliby mi być z dzieckiem.

89karola80

Rozwiązania
0
Hej 🖐
Daj znać jak zdrówko córeczki. Mój synek od tygodnia "pieje", furczy nosem, kaszle i ma taki okropny katar, że tylko odciaganie odkurzaczem pomaga (na krótko, bo jak go spionizuje to furczy nosem mimo, że chwilę wcześniej było czysto 🤷‍♀️) Od tygodnia się inhalujemy i odciagamy. Od wczoraj dostał nasivin do noska i spray do gardła. Synek ma 16 tygodni. Ja też mam katar + dwa dni gorączki, gardło przestalo bolec, więc całkiem podobna sytuacja do Twojej

Skalia1

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Tylko u nas nic z nosa nie schodzi, psikalam disnemarem, zakrapiałam solą fizjologiczną potem odciągałam i nic.

Natqaa

Rozwiązania
0
Jak wasze dzieci złapały infekcje - polecam witamine c w kroplach (x2 niz zalecane na opakowaniu rano i wieczorem- nie w jednej dawce) - nie zaszkodzi, a powinna nawet i wyleczyć...
Ja cala rodzine zawsze lecze tylko witaminka c, od dłuższego czasu nie chorujemy :)

Andziabn

Rozwiązania
0
Witam,
czy ktoś stosował nebulizację ze sterydu u 3 miesięcznego niemowlaka, lekarz przepisał z komentarzem, który uwielbiam można podać i zobaczymy czy pomoże, mamy też skierowanie na rtg klatki piersiowej, które córka miała już tydzień wcześniej z podobnym komentarzem, a może coś się zmieniło. Córka bardzo charczy i pieje co już opisywalam w poprzednich wątkach. Steryd i rtg tydzień po tygodniu. Tylko proszę nie piszcie, że skoro lekarz zlecił to trzeba zrobić bo ja mam wrażenie, że to takie szukanie po omacku, nie patrząc na konsekwencje.
Witaj ja trafiłam z Malutka do szpitala jak miała 3 miesiące miała podawany antybiotyk i sterydy nebbud nam pomogło i nie ma żadnych konsekwencji ja bym podała zobaczyła czy przejdzie a nie robiła ciągle prześwietleń

reklama

witch84

Rozwiązania
65
@Skalia1 Jeśli wcześniej było furczenie, a RTG nie wykazało żadnych zmian, to obawiam się, że i kolejne nic nie pokaże, ani steryd nie pomoże, bo jest szansa, że nie tam szukacie....
A próbowałaś zapytać o gastrologa? Mój tak furczał ze względu na ulewanie - a nawet nie tyle co ulewanie, co cofanie pokarmu, który potem prawdopodobnie cofał się do płuc. A to że mu się pokarm wracał, to głównie można było poznać po tym, że jak się go odłożyło, to po jakimś czasie jakby próbował przełykać lub coś mlaskał.

Jagna8

Rozwiązania
0
Nie diagnozuje się dzieci przez internet, zwłaszcza w poważnych sprawach kiedy lekarz kieruje do szpitala.
Masz wątpliwości, idź do drugiego lekarza.
Dużo zdrowia dla dziecka, dla mamy dużo sił, bo choroba dziecka to trudny czas dla obojga.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
L Flixotide-steryd dla dziecka. Potrzebuję porady 4
A Steryd na płuca Potrzebuję porady 4
89karola80 D3 i DHA dla maluszka :) Potrzebuję porady 6
Natalia Krolikowska Koleżanki i koledzy do zabawy dla miłego dwulatka - Żoliborz, Bielany Warszawa 0
M Zabawka/książka dla 9m dziecka Niemowlaki 2
M książeczka sensoryczna dla półroczniaka Rozwój i zabawy 3
K Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały?? Październikowe mamy 2020 22
L Zasiłek pielęgnacyjny dla alergika Potrzebuję porady 1
J Imię dla chłopca Ciąża, poród, połóg 41
DittavonTeese Wyprawka dla malucha Październikowe mamusie 2020 -priv 5
A GIGA ZESTAW dla niemowlaczka wózek, leżaczek-bujaczek, ubranka i wiele innych Ogłoszenia - Warszawa 0
M Ciąża "dla męża", jest mi ciężko Potrzebuję porady 130
N Fotelik dla noworodka Potrzebuję porady 9
aniaslu Tarcza antykryzysowa uderza w młode matki, tymczasem senat wprowadza podwyżki dla polityków Pytanie tygodnia 5
M Zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków Przyszłe mamy 3
89karola80 Pomoc dla mojego synka - lekarze rozkładają ręce :( Potrzebuję porady 11
Jaska.JDM Zabawki dla maluszków - polecam Majowe mamusie 2020 8
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 38
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
U Polskie marki dla dzieci Potrzebuję porady 0
V Ochrona przeciwsłoneczna dla maluszka Potrzebuję porady 3
V Coś na komary dla dzieci Potrzebuję porady 5
mydreammyfuturebaby Profertil- dla mężczyzny. Potrzebuję porady 1
aniaslu Imię dla dziecka i spór rodzinny Pytanie tygodnia 28
Nataśka Prezent ślubny dla Szefowej Pytanie tygodnia 8
M Wyprawka dla bliźniąt BB położna radzi mamom 4
M Wyprawka dla bliźniąt Listopadowe mamy 2020 9
Mania93 Ubranka i akcesoria dla maluchów Forum 1688
P Ubranka dla noworodka Potrzebuję porady 29
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 5
B Mleko dla dwulatka Roczniaki i dwulatki 4
B Imię dla dziewczynki Sierpniowe mamy 2020 13
B Imię dla dziewczynki. Sierpniowe mamy 2020 4
N Wałeczki dla niemowląt co sądzicie? Potrzebuję porady 2
Magda'87 Materac dla niemowlaka Potrzebuję porady 1
Malamonka1894 Espumisan dla dzieci Ciąża, poród, połóg 4
Ollax Krótka notka dla starających Ciąża, poród, połóg 5
Truskaweczka2017 Przepisy/porady/wskazówki dla cukrzycowych mam :) Wrześniówki 2020 421
K wózek dla dziecka Potrzebuję porady 13
Marynia88 Co kupić dla chłopca 12m+? Potrzebuję porady 15
Aniaanka Zywiec Zdroj niegazowany z roznym skladem? Nie kazdy nadaje sie dla niemowlaka? Potrzebuję porady 15
L Fotelik samochodowy dla noworodka Ciąża, poród, połóg 20
B Witamina D3 dla Maluszka Młodziutkie mamy 12
G Wyprawka dla blizniakow Mamusie bliźniat, trojaczków i... 11
Mała.czarna Suplemety dla mezczyzny. Potrzebuję porady 4
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
K Chinski kalendarz wersja tylko dla kobiet ciezarnych z 2019/20 Ciąża, poród, połóg 4
N Wózek dla dziecka Ciąża, poród, połóg 11
N Łóżeczko dla dziecka Ciąża, poród, połóg 6
M Kubek dla dwulatka Potrzebuję porady 5