reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Steryd dla trzymiesięcznego niemowlaka

Skalia1

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
5 Grudzień 2019
Postów
100
Witam,
czy ktoś stosował nebulizację ze sterydu u 3 miesięcznego niemowlaka, lekarz przepisał z komentarzem, który uwielbiam można podać i zobaczymy czy pomoże, mamy też skierowanie na rtg klatki piersiowej, które córka miała już tydzień wcześniej z podobnym komentarzem, a może coś się zmieniło. Córka bardzo charczy i pieje co już opisywalam w poprzednich wątkach. Steryd i rtg tydzień po tygodniu. Tylko proszę nie piszcie, że skoro lekarz zlecił to trzeba zrobić bo ja mam wrażenie, że to takie szukanie po omacku, nie patrząc na konsekwencje.
 
reklama
Rozwiązanie
Saturacja 82 to mało, ale pewnie spada jak się sygnał zgubi, a nie faktycznie, mojej małej nikt do szpitala nie przyjmie bo każdy kto na nią patrzy mówi, że przecież to jest zdrowe dziecko.
Zagadka rozwiązana 😁
Młody jest tak ruchliwy, że ciągle mu się pasek odkleja. W sumie miał 3 paski (teraz 3 a wychodzimy po porannym obchodzie) co jeden kosztuje ok 150 zł. Dziwi mnie, że w Twojej miejscowości nawet takiego maluszka nie podłączyli pod sprzęt a co dopiero brnac w koszty 😤😖
Saturacja 82 to mało, ale pewnie spada jak się sygnał zgubi, a nie faktycznie, mojej małej nikt do szpitala nie przyjmie bo każdy kto na nią patrzy mówi, że przecież to jest zdrowe dziecko.
 
reklama
Ja jestem w szoku, że podłączyli Twojego syna pod kardiomonitor mój miał 3 tygodnie a sprawdzali go tylko wpadkowo. U nas nie ma dobrej pediatrii jest totalna olewka przecież na POZ dyżur miała ordynator z pediatrii i o szpitalu nie było mowy, u nas nie ma diagnostyki, mają dziecko, dają antybiotyk i steryd i tyle.
 
Córka się bardzo ślini więc może stąd te odgłosy no ale pewności nie mam w szpitalu napewno mi nie powiedzą ja tam 6 razy lezalam więc wiem co mówię z kolei do lepszej kliniki córki nie przyjmą bo zdrowa a oni nie mają miejsc.
 
Córka się bardzo ślini więc może stąd te odgłosy no ale pewności nie mam w szpitalu napewno mi nie powiedzą ja tam 6 razy lezalam więc wiem co mówię z kolei do lepszej kliniki córki nie przyjmą bo zdrowa a oni nie mają miejsc.
Ale jak zdrowa, to nie trzeba rtg robić i inhalowac sterydem. Zadzwoń do waszego lekarza, powiedz, że boisz się rtg. Może Wam zleci badanie krwi. Jak wyjdzie leukocytoza lub crp to bierz skierowanie do szpitala i jedź do tej "lepszej kliniki". Muszą was przyjąć, jeśli masz skierowanie albo zbadają i na piśmie stwierdza, że zdrowa.

Nagraj film z dźwiękiem jak dziecko charczy, może przydać się przy konsultacji lekarskiej.
 
Ja jestem w szoku, że podłączyli Twojego syna pod kardiomonitor mój miał 3 tygodnie a sprawdzali go tylko wpadkowo. U nas nie ma dobrej pediatrii jest totalna olewka przecież na POZ dyżur miała ordynator z pediatrii i o szpitalu nie było mowy, u nas nie ma diagnostyki, mają dziecko, dają antybiotyk i steryd i tyle.
Tak 👍🏻 jest od wczoraj cały czas podłączony, więc za wiele nie możemy się ruszać a on by wszystko chciał zwiedzić 😁
 
reklama
Saturacja 82 to mało, ale pewnie spada jak się sygnał zgubi, a nie faktycznie, mojej małej nikt do szpitala nie przyjmie bo każdy kto na nią patrzy mówi, że przecież to jest zdrowe dziecko.
Zagadka rozwiązana 😁
Młody jest tak ruchliwy, że ciągle mu się pasek odkleja. W sumie miał 3 paski (teraz 3 a wychodzimy po porannym obchodzie) co jeden kosztuje ok 150 zł. Dziwi mnie, że w Twojej miejscowości nawet takiego maluszka nie podłączyli pod sprzęt a co dopiero brnac w koszty 😤😖
 
Rozwiązanie
Do góry