reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

sterylizować?

mag80

Fanka BB :)
Miasto
Gorzów Wlkp
Rozwiązania
0
Dziewczyny mam moze glupie pytanie, ale chciałam zasięgnąć waszej opinii.Do tej pory butelki sterylizowałam lub porządnie wyparzałam.Wczoraj przeczytałam, że dzieciom które skończyły pół roczku wystarczy butelki i smoczki tylko porządnie wymyć.Co Wy na ten temat sądzicie?Wyparzacie?Albo jak dlugo to robiłyście?Z jednej strony byłoby dobrze.Zawsze mniej z tym roboty;-)A z drugiej nie mam przekonania?Powiedzcie-można juz tylko myć?

reklama

MartaZiolko

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ja właśnie gdzieś tak do 6 m-ca przestałam sterylizować butelki i smoczki.
Kupiłam osobną gąbeczkę do butelek córki, oraz szczoteczkę do czyszczenia smoczków i myłam normalnie pod kranem, smoczki przelewałam tylko wrzątkiem z góry.
Nic się małej nie działo.

saly

Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Ja to z tych wyrodnych matek , co nawet do pół roku nie sterylizowały wszystkiego, tylko raz dziennie wygotowywałam butelki i smoczki. I w sumie nadal tak robie, myje pod bierzacą wodą , czasem z odrobinką płynu(bardzo dokładnie plucząc) a wieczorem wygotowuje, czasem co dwa dni....
Hani nic nie jest:blink:

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
Ja nigdy nie sterylizowałam tylko myłam i wyparzałam........teraz myję z płynem i czasem wyparzę ...dziecko żyje:tak:;-)

magdzik_w

Mama Juleczki i Pawełka
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
To i ja dołączę do wyrodnych:tak::tak::tak: Myję pod bieżącą wodą z odrobiną płynu, dokładnie płuczę, czasami przelewam wrzątkiem, gotuję raz na jakiś czas. Tak robię z butelkami, a smoczki traktuję za każdym razem wrzątkiem:tak: Dziecko wydaje się całkiem zadowolone i wszystko jest ok:-D

kbetina

Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
jak młoda skończyła pół roku to też przestałam wygotowywać butelki, teraz tylko myję pod kranem ciepłą wodą z odrobiną płynu i dokładnie wypłukuję ;-)

niuniamilan

Zaangażowana w BB
Miasto
londyn
Rozwiązania
0
tez własnie to mnie zastanawiało i też chciałam sie zapytac,ale juz wiem wszystko i chyba niedługo też przestane,ale mam pytanie jeżeli chodzi o te wygotowanie butelek,jak to robiłam to zawsze został mi taki przebrzydły osad,którego nie mogłam sie pozbyc,Czy można też ominąc to wygotowywanie i ewentualnie oblac wrzątkiem same smoczki?a czy można użyc zmywarki poprostu?

MamaHelenki

bla bla
Rozwiązania
0
Ja od samego początku zalewałam wrzątkiem, czasami gotowałam. A teraz dalej zalewam wrzątkiem i zostawiam tak na chwilę i jest ok.

reklama

joasiek1977

Mamusia Oleńki :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja właśnie gdzieś tak do 6 m-ca przestałam sterylizować butelki i smoczki.
Kupiłam osobną gąbeczkę do butelek córki, oraz szczoteczkę do czyszczenia smoczków i myłam normalnie pod kranem, smoczki przelewałam tylko wrzątkiem z góry.
Nic się małej nie działo.
Zrobiłam i robię dokładnie tak samo :tak:, tyle że smoczków już też nie przlewam wrzatkiem :zawstydzona/y:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry