reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stezenie beta hcg

reklama
hej 3 gdzieś tydzien :-)
Powtorz za 2 dni czy dobrze przyrasta.
Ogólnie to pęcherzyk widac przy becie 1.000,a zarodek 10.000;)
Jeszcze sie nie spiesz do lekarza bo nic nie bedzie widac najlepiej tak za 2 tyg :)
 
Na wyniku powinnaś mieć normy bo każde laboratorium ma nieco inne. Jednak zakres norm dla poszczególnych tygodni jest ogromny. A tak na oko 3-4 tydzień licząc od ostatniej miesiączki.
 
Tygodnie ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Normy w laboratoriach są szerokie, więc z nich niczego się nie dowiesz.
 
Tygodnie ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Normy w laboratoriach są szerokie, więc z nich niczego się nie dowiesz.
Nie zawsze, tak to mozna liczyc jak sie ma cykle jak w zegarku.
Niech robi bete, za 2 tyg pojdzie na usg i tam zmierza i oblicza zarodka.
Ja mialam w 3/4 tyg 358 bete wiec kolezanka na pewno 3 wczesny poczatek :):)
Ale fakt te normy to dlugo rozkminialam jeszcze jak beta mi tak szybko i duzo rosla ale się udało :-D
 
Nie zawsze, tak to mozna liczyc jak sie ma cykle jak w zegarku.
Niech robi bete, za 2 tyg pojdzie na usg i tam zmierza i oblicza zarodka.
Ja mialam w 3/4 tyg 358 bete wiec kolezanka na pewno 3 wczesny poczatek :):)
Ale fakt te normy to dlugo rozkminialam jeszcze jak beta mi tak szybko i duzo rosla ale się udało :-D
Dopóki nie ma widocznego zarodka, wiek ciąży liczy się tak jak napisałam. Każdy ginekolog Ci to powie.
 
Dopóki nie ma widocznego zarodka, wiek ciąży liczy się tak jak napisałam. Każdy ginekolog Ci to powie.
Wiem kochana ale wiesz ja mialam cykle nieregularne i jak robilam test w 6 tyg od om i poszłam do gina to byloo czarno!!.
Płakałam,że coś nie tak .
Ale robilam bete i ladnie rosła wiec troche wrzuciłam na luz wtedy.
2 tyg ciaza mlodsza byla.;)
A pozniej jak mówisz zarodek się pojawił to liczyl według usg :)
 
Witam.
A u mnie było tak, że 12 stycznia robiłam bete z powodu spozniajacego się okresu i wyszła 0,77. Znaczy, brak ciąży. To był piątek. Przez weekend nie dostałam okresu więc we wtorek udałam się na wizytę do gin i zobaczył malutki pęcherzyk o nieregularnym kształcie. Ale nie mógł jednoznacznie stwierdzić czy to wczesna ciąża- wychodził 5 tydz, liczac od pierwszego dnia miesiaczki, a może koniec ciazy(nawet nie chciałam o tym myslec). I nie spodobał mu się wynik bety. Był jak to określił, dziwny. Kazał powtórzyć bete. Zrobiłam to dopiero w poniedziałek 22 stycznia i wyszła 911, 48 godz później 1405. Wizytę mam we wtorek. Troszkę się denerwuje że mało urosła ta beta. Ale zobaczymy na wizycie co to będzie. W końcu to już 7 tydz. Liczę na serduszko!
 
Witam.
A u mnie było tak, że 12 stycznia robiłam bete z powodu spozniajacego się okresu i wyszła 0,77. Znaczy, brak ciąży. To był piątek. Przez weekend nie dostałam okresu więc we wtorek udałam się na wizytę do gin i zobaczył malutki pęcherzyk o nieregularnym kształcie. Ale nie mógł jednoznacznie stwierdzić czy to wczesna ciąża- wychodził 5 tydz, liczac od pierwszego dnia miesiaczki, a może koniec ciazy(nawet nie chciałam o tym myslec). I nie spodobał mu się wynik bety. Był jak to określił, dziwny. Kazał powtórzyć bete. Zrobiłam to dopiero w poniedziałek 22 stycznia i wyszła 911, 48 godz później 1405. Wizytę mam we wtorek. Troszkę się denerwuje że mało urosła ta beta. Ale zobaczymy na wizycie co to będzie. W końcu to już 7 tydz. Liczę na serduszko!
Na serduszko może być trochę za wcześnie.. u mnie było widoczne pod koniec 6tygodnia ale wg wymiarów.. wg om to był 8tydzien i 3dziwn chyba
 
reklama
Na serduszko może być trochę za wcześnie.. u mnie było widoczne pod koniec 6tygodnia ale wg wymiarów.. wg om to był 8tydzien i 3dziwn chyba
Wizytę ustalaliśmy z lekarzem, właśnie żeby nie było zbyt wcześnie. Nie wiem. Zobaczymy co to będzie. Chciałabym żeby powiedział że jak narazie wszystko jest w porządku.
 
Do góry