reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

stomatolog dzieciecy

Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
4
Moje dziecko też strasznie marudzi.. jak mamy iść do dentysty to strasznie panikuje - zrażone po jednej wizycie. Czy w Łodzi znajdzie się profesjonalista to maluszków?
Szukam i zawsze jakieś ale - prędzej dziecko upodoba sobie osobę, bo gdy wyjechała jego dentystka to już nikomu buźki nie chciał otworzyć :(
 
reklama

pscelina63

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Listopad 2017
Postów
21
Polecam www.esdentica.pl, to dobry gabinet stomatologiczny. Chodzę tam z najmłodszą córką, która jeszcze kiedyś zarzekała się, że nigdy do dentysty nie pójdzie, a teraz nawet nie muszę ją jakoś specjalnie namawiać. ;)
 
Dołączył(a)
5 Sierpień 2020
Postów
1
Bardzo dobrych stomatologów można znaleźć w Dental Fraternity na Jana Pawła. Leczę się tam ja i mój synek. Mają świetna opiekę lekarz synka szybko nawiązał nim dobry kontakt. I co najważniejsze leczy bezboleśnie w moim przypadku podobnie. No i są skuteczni.
 
Do góry