reklama

Stopa końsko-szpotawa

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez krupka, 5 Czerwiec 2007.

1. krupka

krupka Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój synek ma niestety taki kłopot. Czy jest może na forum jakaś mamusia, która ma lub miała podobny problem ze swą pociechą?

2. stanki3

stanki3 Mamy lutowy'07 Początkująca(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a byłas juz u lekarza????Jesli tak zalecił Ci jakąś rehabilitację???

3. reklama
  4. anula88

anula88 MAMY SIEBIE :0)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    WITAJCIE.MÓJ SYNEK RÓWNIEŻ MA STÓPKI KOŃSKO-SZPOTAWE ...
    JEŻELI SĄ NA FORUM MAMUSIE KTÓRYCH DZIECI RÓWNIEŻ MAJĄ TĄ WADĘ TO ZAPRASZAMY NA WĄTECZEK...

5. krupka

krupka Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak, stanki, bylam, synek ma nóżkę w gipsie.

Anula, naczytałam się na tym forum, które znalazłaś, wiele o tym, że gipsy mogą być źle zakładane i w efekcie zapisałam się do prof. Napiontka w Poznaniu na konsultacje - chcę być pewna, że mój mały jest prawidłowo leczony. Wizyta 200 zł, ale co tam kasa! :confused:

6. Noukie

Noukie Majowa mama 2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam na tym wątku:confused:, mój synek też ma taki problem:no::sad:. Chcialabym dowiedzieć się od was czegoś więcej na ten temat np. co jest powodem i jaki jest postęp w leczeniu? Dodam, że mój synek ma niespełna trzy miesiace i cały czas ma nózki w gipsie:no:!!!

7. lupek

lupek Lipcowy Tata :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, mój ojciec jest ortopedą traumatologiem mojej ciotce urodził się synek z tym problemem, mały był w gipsie 11 miesięcy potem zabieg teraz jest ok i biega jak stary :) niestety jest to męczące dla rodziców i dla dziecka ale przynajmniej później jest ok, pozdrawiam

8. Noukie

Noukie Majowa mama 2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki "Lupek" za odpowiedź:-), mój mały synek przez te gipsy nawet nie wie, że ma nóżki:sad:, co tydzień je zmieniamy, jest już po operacji nacięcia achillesa i niedługo dostanie specjalne buty z metalowym prętem, w lutym druga operacja:confused:. Martwie się, czy to leczenie jest odpowiednie dlatego pytam na forum osoby, które znają ten problem i mogą mi coś więcej o tym powiedzieć. A wiadomość, o tym że ktoś to miał i jest ok dodaje mi trochę otuchy:-D, bo już nie raz słyszałam od różnych ludzi: "Jak on z takimi nogami bedzie chodził?":baffled:

9. anka_czarna12

anka_czarna12 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja mam taki sam problem. Mój synek ma juz 2 latka a przeszedł naciecie sciegna achillesa w wieku 2 m-cy i teraz cisza. za tydzien mam przyjecie na kolejna operacje ale niewiem czy to bedzie skuteczna jesli on juz ma 2 latka i od dawna chodzi? prosze o jakas kolwiek odpowiedz na ten temat.

Ostatnia edycja: 30 Wrzesień 2008
  10. reklama
  11. krupka

krupka Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a gdzie synek ma te operacje?

12. anka_czarna12

anka_czarna12 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    w lublinie na chodzki.