reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Milenka887 będę trzymała kciuki za twoją wizytę. Wadą dotyczy obu stópek. Przed pierwszymi gipsami lekarz oceniał na trzeci stopień.
 
reklama
AmMaWi
Dzięki wielkie trzymaj mocno hehe mam nadzieję że od ost wizyty w grudniu nic się nie pogorszyło i że teraz też bd ok tym bardziej że zaczął synek chodzić [emoji6]ps. U nas też obie stopki nie wiem jaki stopień bo pewnie mówił lekarz ale byłam w takim amoku że nie pamiętam ale wiem jedno obie nóżki były mocno skierowane do środka i na pewno samymi masarzami byśmy tego nie wyleczyli

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milenka887: ile synek ma m-cy? U nas 13.5 m-ca, ale jeszcze sam nie chodzi boi się, a tak to przy łóżku, meblach, za raczki zasuwa :)
 
Mam pytanie co robicie jak dziecko z szyną w nocy chce spać na boku? Podkładacie coś pod nóżki i pomiędzy? Czy pozwalacie żeby dziecko spało skręcone, bądź z nóżka w górze? Boję się o kolanka.
 
Na początku podkładkami poduszki zwijalam kocyki ale się poddałam bo za każdym razem gdy się przekręcił później na plecki to się budzil i płakał teraz nic nie podklad i synek jak przekręca się na bok to daje nóżki z szyna też na bok też się boję o kolanka ale jak narazie są ok

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znam ten ból ze słownikiem :).
U mnie też jak podłoże koce to potem w nocy płacz jak chce się przekręcić. Nią takiego wiszenia tej jednej nóżki się trochę boje. Zapytam jeszcze ortopedy na wizycie. Będę miała niedługo żeby ocenić bioderka. Mam też jeszcze jeden problem, córcia potrafi się przekręcić z szyną na brzuch, ale w drugą stronę to mało wykonalne więc też potrafi być w nocy o to histeria.
 
reklama
No mój synek jak się przekręca lub na brzuszek to później też nie mógł na plecki a ja się bałam że SB może nóżki połamać a teraz taki wyszkolony że potrafi nawet w szynie zrobić krok do przodu upada na pupie i wstaje znów i próbuje iść hehe także spokojnie musimy jakoś to przetrwac

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry