reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

AmMaWi hejka mam pytanie czy twoja druga córcia która nie ma SKS też SB tak wygina paluszki? Zaraz dodam zdjęcia . Przepraszam że zadaje takie pytanie ale zaczyna chyba fiksować[emoji6]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1517601776-c005d80b2246b840-aaaaaa.jpeg


Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dodam że moje corcie starsze też tak robia i męża siostrzeniec który nie ma SKS też tak zawija stopy już sama nie wiem lekarz powiedział że to normalne ja czasami jak leze też tak robię ale chyba zaczynam fiksować [emoji6]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Milenka887 moja córcia bez sks nie wygina paluszków, ale wydaje ni się że to nie powiązane. Ja nawet teraz siedząc złapałam się że mam podgięte palce ☺. Nie doszukiwałabym się w tym złych objawów. Cieszę się że lekarz ocenił wszystko na idealnie. Malinka może się okazać że to nie SKS tylko ułożenie stópki. Ale zacznij na wszelki wypadek czytać na ten temat, żeby wiedzieć co robić jeżeli okaże się że to SKS
 
AmMaWi dzięki za odpowiedź hehe może faktycznie zaczynam fiksowac a co tam u was?jedziecie do Wiednia?na kiedy macie termin?daj znać co wam powiedział lekarz

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Termin w Wiedniu mamy na 10 kwietnia. Podróży bardzo się boję, ale mam nadzieje że jakoś zleci. Na nieklańskiej kontrolę mamy 14 marca. Wierzę że ich leczenie jest właściwe, ale dla wewnętrznego spokoju wolę skontrolować ☺
 
Rozumiem pewnie że lepiej mieć spokój ducha [emoji4]i na pewno wszystko jest ok trzymam mocno kciuki[emoji6]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry