reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Witam serdecznie, bacznie obserwuje wątek, ponieważ Córka również ma SKS no i niestety już obserwacja nie wystarcza, ponieważ mam pewien problem. Otóż zauważyłam w butach pleśń. Czy któraś Mama się z tym spotkała?? Mamy Denisa Browna, Córa nosi he od miesiąca, wiadomo poci jej się stopa ale ma skarpeteczke i generalnie skarpetka jest sucha a w bucie na końcu stopy zawsze jest mokro i pewnie dlatego. Jestem pierwszym takim przypadkiem czy któraś Mama może też miała taki problem?? Domowe sposoby wydają się nie mieć sensu ponieważ za każdym razie w bucie jest wilgoć więc pewnie to będzie się nawracać, tylko dlaczego takie coś...
 
reklama
HaniaHaneczka uważam że buty są do reklamacji. Postaraj się poszukać jak najbardziej bawełnianych przewiewnych skarpet.
 
HaniaHaneczka my mamy Denisa Browna i nigdy nie mieliśmy pleśni synek od 2 lat nosi szynę i buciki już i nigdy nie mieliśmy pleśni musisz dać na reklamację bo nie powinno się coś takiego dziac

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milenka887 jak tam idzie przyzwyczajenie do szyny mitchela? Widzisz jakieś różnice w stópkach od momentu kiedy zaczęłaś ich używać?
 
AmMaWi hejka powiem ci że pierwsze 4 dni to był koszmar synek się budzil co chwilę w nocy płakał krzyczał i pokazywał żeby mu buty ściągnąć ale chyba się wkoncu przekonał bo narazie jest ok

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A różnicy narazie nie widzę bo szczerze nie wiem czy jest jakaś haha no poza tym że stopa lepiej się zginą ku piszczeli ale przy tamtych też się dobrze zginala

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim co tam u was słychać jak tam wasze dzieciaczki[emoji4]my czekamy właśnie na termin komisji bo się odwołałam bo nie dostaliśmy pkt7 i czekamy na termin we Wrocławiu troszkę się obawiam ale damy radę[emoji4]pozdrawiamy z Tomeczkiem[emoji4]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy
Bardzo cicho na tym forum już od dłuższego czasu u nas jak na razie wszystko w porządku, nozka wg mnie wygląda super, ale dowiemy się wszystkiego po kontroli (26.04) My również pozdrawiamy wszystkich z Tomusiem
 
Hej. U nas tez ok. Synuś sypia juz w miare normalnie, przyzwyczail sie do butow chociaz to bardzo dlugo trwało. Jutro mamy kontrolę. Pozdrawiamy
 
reklama
Witam serdecznie! Dawno mnie tu nie było. Mój synek ma już prawie 7 lat. Urodził się z jedną lewą stópką sks. Najpierw był szok, płacz itp. A potem ciężki czas - gipsy przez 3 miesiące, tenotomia Achillesa, szyna prawie do 5 roku życia. Dziś synek jest zdrowy. Na co dzień nie pamietamy o jego schorzeniu. Robiąc porządki świateczne znalazłam buciki wraz z szyną. Chętnie sprzedam buty 0 wraz z szyną Mitchella oraz buty numer 6 kupione nowe w Poznaniu u prof. Napiontka. Pozdrawiam Was kochane.
 
Do góry