reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
A przed operacja dziecku tez zakładają gips?teraz mieliśmy 3 tygodniową przerwę od gipsu i butów bo synek miał trochę odcisków, i doktor powiedziała ze przewiduje operacje na wrzesień ale przed podjęciem decyzji zobaczy co zadzialo się przez te 3 tygodnie bez niczego , i obawiam się ze założy mu gips , tylko czy jest w tym sens jesli i tak wyznaczy termin operacji ? Jestem zielona w tym temacie
 
Wojciech 2017 dlaczego dopiero w 5 miesiącu zaczęliście nosić buty? Mój syn miał 10 dni jak miał założony gips, a półtorej miesiaca jak zaczął nosić buty 23h na dobę. W wieku 6 miesięcy lekarz powiedział że stopa jest pięknie wyprofilowana i od tego czasu butki już tylko na noc do spania
 
My tak samo, gips przez 6 tyg, zabieg podciecia sciegna, gips na 2 tyg i szyna przez 3 mce non stop, teraz tylko na noc i stopki wygladaja rewelacyjnie
 
U nas pierwszy gips jak synek mial 12 dni, później było troche komplikacji i w prawej nozce trzeba było ciąć ścięgno dwa razy ale teraz stopki sa idealne i buty z szyna tylko na noc.
 
Moj od kiedy skonczyl 6 tygodni tak do 6 miesiąca caly czas gips , buty zalozyla mu w 6 miesiacu zycia i okazuje się ze nic nie dają, czekalismy az stopa bedzie miala 10,5cm
 
Wojciech 2017, a może warto skonsultować się z innym lekarzem? My leczymy się w Poznaniu u doktora Shadiego i jesteśmy bardzo zadowoleni
 
Wojciech2017 podjedź na kontrolę do łodzi do dr Pruszynskiego. U tak małego dziecka naprawdę w większości nie potrzeby operacji. Potrzebne są właściwie zakładane gipsy i dobra szyna. Pokaż zdjęcie nóżek jak dasz radę.
 
Witam .
Czy ktoś z Was może powiedzieć mi w jakich placówkach przyjmie profesor Napiotek ? Jak długie są terminy oczekiwania?
 
reklama
Do góry