reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
Od
15 Styczeń 2018
Odpowiedzi
0
Amelia 2019 hej możesz wstawić zdjęcie stópek? Czy da się bez problemu manipulować stópkami w każdą stronę bez żadnego wysiłku i oporu?czy dziecko jak prostuje całe nóżki to stopy też się ptostuja? Gdzie się leczycie? Ja też proponuję konsultacje u innego lekarza bo jeżeli są to stopy konsko szpotawe to niestety ale samymi ćwiczeniami nic się nie zdzialaile dziecko ma Mc?
hej dziewczyny dziękuję Wam za odpmalutka ma elastyczne stopki ale bardzo często układa sobie je łącząc je że sobą byliśmy już u 3 lekarzy twierdzą że wystarczy masowac nie mieszkam w Polsce i boje się że tu mają inne podejście do tego

Milenka887

Fanka BB :)
Od
1 Wrzesień 2016
Odpowiedzi
0
Amelia 2019 według tego zdjęcia to raczej nie są stopy konsko szpotawe. A jeżeli możesz nimi manipulować w każdą stronę bez żadnego wysiłku to tym bardziej. Kurcze może to przywiedzenie jest? A czy jak ma luźno nóżki wzdluz ciała to stopy skrecaja do srodka(jak np przy nogi)

Sent from my PAR-LX1 using Forum BabyBoom mobile app

reklama
Od
18 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Amelio, wrzuć na grupę Facebookową. Może ktoś pomoże, tam są dziewczyny z dużym doświadczeniem naprawdę. My dostaliśmy szynę ruchomą domo, podobnie jak Iniesta. Jest bardzo szeroka, buty za duże spadają i ogólnie wkurzyłem się i kupuję chyba Mitchella. Rany to normalna rzecz czy nie zawsze? Bo zastanawiam się po tych wszystkich zdjęciach, które tam zobaczyłem czy nie są jednak lepsze buciki od Denis Brown z Poznania, tzn. rzadziej raniące. U nas Achillesy są ok i nie musi być tak restrykcyjne leczenie, choć jedziemy jeszcze do Łodzi do innego lekarza, żeby nam ktoś wreszcie powiedział co to za wada.

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test