reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Mimo wszystko uważam że w Poznaniu są dobrymi specjalistami ,bardzo ładnie wyprowadził jej nóżki na samym początku leczenia ,minusem w naszym przypadku było to że wizyty kontrolne trwały dosłownie 3 minuty
 
reklama
zostajemy w Poznaniu nie będziemy już nic zmieniać lekarz ma jakąś swoją winę ale my mamy większą nie ma sensu się obrażać

Rozumiem :), teraz już wiecie pewnie więcej więc łatwiej będzie uniknąć błędów. A u kogo się leczycie w Poznaniu? z opisu domyślam się ze bezpośrednio u prof. N?
 
Ostatnia edycja:
co do lekarza to nie chcę wymieniać nazwiska ,szynę tak, Mitchella. W przyszłym tygodniu mamy powtórny zabieg zobaczymy jak to będzie bo o ile noworodek nie jest niczego świadomy to 2 latka już tak ,stres jest nie myślę już o niczym innym
 
stopy ma ładne ,gołym okiem nikt się nie kapnie że miała wadę ,problem polega na tym że prawa na początku była gorsza ,bardziej szpotawa i w zasadzie zawsze podczas chodzenia zaciągała ją trochę do środka ,mówiliśmy to lekarzowi ale twierdził że zawsze coś będziemy widzieć ,w tej chwili wygląda to tak że dość że zaciąga ją do środka to jeszcze tą stopą chodzi na palcach ,lekarz mówi że jest przykurcz w mięśniu
 
zastanawiam się jaki ona będzie miała ten gips czy do samej pachwiny tak jak na początku czy może krótszy w związku z tym że jest już większa ,jeżeli ktoś miał taką sytuację i wie to proszę o info
 
Powiem to co zwykle - najwięcej i najszybciej się dowiesz jak napiszesz i wrzucisz zdjęcia na grupie facebookowej.
 
zastanawiam się jaki ona będzie miała ten gips czy do samej pachwiny tak jak na początku czy może krótszy w związku z tym że jest już większa ,jeżeli ktoś miał taką sytuację i wie to proszę o info
Wydaje mi sie ze mimo wszystko do pachwiny, ale tak jak pisze @k27x wiecej na grupie na pewni wiedza/powiedza :)
 
jesteśmy już po zabiegu gips tak jak wcześniej do samej góry ,mała znosi to nawet w miarę myślałam że będzie gorzej .Życzę wam powodzenia i trzymam kciuki
 
reklama
Do góry