reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Witam wszystkich,
Mam 24 lata, urodziłam się ze stopą końsko-szpotawą, jak miałam ok 3 miesiące przeszłam operację. Jako dziecko chodziłam na rehabilitacje, natomiast je przerwałam czego teraz żałuje natomiast zastanawiam się, ponieważ efektem ubocznym tej operacji jest szczuplejsza łydka, krótsza stopa 1,5 cm oraz to, że bardzo szybko się męczy. Zastanawiam się, ponieważ najbardziej przeszkadza mi to, że nie mogę chodzić w butach na obcasie. Zastanawiam się czy jest szansa " naciągnać" to ścięgno po tylu latach bez rehabilitacji. Jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat , będę wdzięczna.
Pozdrawiam cieplutko ! :)
Magdalena
 
reklama
Do góry