reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopień dojrzałości łożyska

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Za tydzień mam kolejne USG u swojego ginekologa więc zobaczymy co i jak. Mój maluszek waży już ponad 3110 więc o niedowadze nie ma co mówić :) Młodziak często ma czkawki a to dobrze bo podobno tak dzieciaczki ćwiczą swój układ oddechowy połykając wody płodowe. Wszystkie inne badania też nie pokazują nic niepokojącego dlatego sama nie wiem co mam myśleć. Co lekarz to czasem inna opinia i coraz większe zamieszanie w głowie ;)
 
reklama
Z łozyskiem jest tak, ze w miarę rozwoju ciązy ono powinno dojrzewać nie powinno stanąc na I stopniu, na każdym etapie ciązy musi spełniac swoje funkcje więc chyba lepiej to skonsultowac z innym lekarzem
 
Mój synek miał miec ponad 3 kg a miał niewiele ponad 2. Ja nie czekałabym tego tygodnia, jesli jest podobnie jak u mnie to moze liczyc sie kazda godzina. Nie jest niestety tak ze im mniejsza dojrzałosc lozyska tym lepiej, na tym etapie ciazy niestety jest wręcz przeciwnie.
 
Ja w 33tyg. mam 1 stopień dojrzałości łożyska, taki sam miałam będąc w 22tyg. nie wiem czy się martwić czy co.... czy to dobrze czy źle? Lekarz który robił usg nic nie mówił..... bardzo prosze o jakieś informacje na ten temat i porady.
 
Do góry