reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopień dojrzałości łożyska

Dołączył(a)
14 Marzec 2008
Postów
3
Witam!
Może zadaje troche dziwne pytanie ale i tak je zadam.
Po urodzeniu dziecka przychodzi czas na tzw. poród łożyska.
Czy jest on równie bolesny co dziecka?

Za odpowiedzi dziękuje!

p.s.czy jest jakieś forum dla przyszłych ojców o którym wiecie?
 
reklama
Witaj!Z informacji jakie posiadam to poród łożyska nie jest już bolesny,podobno ono się wyślizguje,ale czy tak jest naprawde to nie wiem jeszcze tego nie przeżywałam.Podobno również słyszałam ,że czasem bywają problemy z urodzeniem łożyska.
 
Wogóle juz nie boli:tak:jak już dzidzia jest na świecie to nic już nie boli:-):tak:a problemy z urodzeniem łożyska czasami bywają, dokładnych przyczyn nie znam ale moja koleżanka miała taki problem
 
Dziewczyny wczoraj byłam na usg- z moim maleństwem wszytsko ok, z czego ogromnie się cieszę. łożysko też wspaniałe bo dostało 1 stopien, a ja gdzieś czytaąlm że dziewczyny mają już 3 stopień na tym etapie, albo przynjamniej drugi- czy orientujecie się czy to moze miec wpływa na to ze przenosze ciążę?
 
hej ja jak byłam na badaniu to dostałam 0 stopień dojrzałości...nawet niewiem co to oznacza... :) ale mój ginekolog nic nie powiedział wiec chyba jest wszystko ok :-D
 
ja na ostatnim usg ( okolice 33tc-34tc.) miałam napisane 1/2 stopien dojrzalosci :eek: wiec wynika ze moje lozysko jest miedzy 1 a 2 wiec chyba ok.W ktorm tygodniu mialas robione badanie ? Z tego co sie orientuje to lepiej im lozysko jest mlodsze. Na przenoszenie to chyba nie ma wplywu ale szczerze to nie wiem:baffled: a tez jestem ciekawa:-)
 
ja w 34...napewno to dobrze, ale chyba mozna ciązę przenosić jak się starzeć jeszcze nie zaczęło:)

A ja szczerze mówiąc - nie chce przenosić, bo mam amsę dolegliwości ciazowych:)
 
Bylam dzisiaj na USG polowkowym i lekarz stwierdzil, ze mam za grube lozysko (ponad 4cm), polozone na przedniej scianie.
Czy ktoras z Was tak ma/miala i orientuje sie co to moze oznac? I czy to cos groznego?
 
reklama
Ja też mam grube łożysko, ale nie wiem dokładnie ile cm bo mi mój gin nie wpisał w kartę ani na wyniku tego nie ma tylko po prostu też powiedział że jest grube... ale z tego co mi powiedział to grubość nie jest zadnym zagrożeniem, jedynie przypadek kiedy np się odkleja może powodowac utratę ciąży. Poza tym jesli masz łożysko na przedniej scianie to możesz słabiej czuć ruchy maluszka. Ale wełdug mnie to nic złego z tym łożyskiem, tym bardziej że mam podobną sytuację i mój gin nie kazał się tym stresować :-) pozdrawiam
 
Do góry