reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosowanie Clostobegytu przy wystepujacej owulacji

IZABELA 1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2022
Postów
193
Witam,
Czy ktorej z Was przepisal lekarz Clostobegyt na stymulacje owulacji zeby wpomoc zajscie w ciaze, nawet wowczas jak naturalna owulacja zostala stwierdzona na monitoringu owulacji podczas USG?
Ja mam naturalnie wystepujaca owulacje, jednak jeden ginekolog mimo wszystko zalecil mi branie clostobegytu, a drugi ginekolog, stwierdzil, ze jakoze owulacja u mnie wystepuje to mam nie brac clostobegytu, ale za to brac Estrofem na poprawe endometrum. Mam niski poziom estrogenow. Estrofem mam brac od 2 do 15 dnia cyklu.
 
reklama
Ja dostałam Clostobegyt. Co prawda nie miałam monitoringu w tym cyklu (ani wcześniej) w celu potwierdzenia owulacji, ale wcześniej dwa razy byłam w ciąży (więc jednak owulacja u mnie występuje/występowała).
 
A czy lekarz wyjaśnił w jakim celu przepisał Clostobegyt? Ile cykli kazał stosować?
Mam PCOS i za sobą dwa poronienia. W obie ciąże zaszłam w ciągu 3 miesięcy, ale niestety obie straciłam. Kuracja Clostobegytem ma potrwać 3 cykle, potem zobaczymy. Od 16 dnia cyklu biorę też progesteron. Moim celem jest ciąża zakończona szczęśliwie.
 
Do góry