reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek a odstawienie tabletek.

Jak myślicie mogę już być w ciązy? :)

  • Tak

    Głosów: 1 50,0%
  • Nie

    Głosów: 1 50,0%
  • Niewiem

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    2
Dołączył(a)
2 Listopad 2016
Postów
3
Miasto
Łódź
Witam , proszę o udostępnienie.
Otóż 7 dni temu przerwałam tabletki antykoncepcyjne. Przez 2 dni miałam brązowe plamienie. 3 dnia dopiero wieczorem była miesiączka , ale dokonczę tą. Bardzo obfita trwała 5 dni. 3 dnia cyklu w ciągu miesiączki był pełny stosunek. Czy mogłam wtedy zajść?. Dodam że dzisiaj się okres skończył. Wracając do tamtej sytułacji przedłużyłam przerwę zanim zażyłam tabletki. To opakowanie brałam do 13 tabletki gdyż się źle po nich czułam. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
 
reklama
Wydaje się mało prawdopodobne, natomiast myślę, że mogłaś rozregulować cykl.
 
8 dni nie stosowałam tabletek anty ponieważ na mieszalam coś w aplikacji gdzie miesiączkę pokazało mi od 1/4listopada i potem od 28/1grudnia ostatni raz tabletkę anty zdążyłam 2 grudnia. Chciałam zacząć brać je od nowa w pierwszy dzień miesiączki czyli tak jak kolejna przypada 25 grudnia.. Dzisiaj miałam stosunek dzień owulacji bez żadnego zabezpieczenia czy mogło dojść do zapłodnienia?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No a jak myślisz, stosunek bez zabezpieczenia w dzień owulacji to ciąża jeśli nie jak w banku to z dużym prawdopodobieństwem. Dlaczego nie skorzystaliście z innej metody? Już nie mówiąc, że nie musiałaś czekać z tabletkami do następnego okresu (czytanie ulotek). Wystarczyło znowu je przyjmować, a po 7 dniach znowu byłabyś zabezpieczona.
 
Do góry