reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek chwile przed miesiaczka

Dołączył(a)
19 Listopad 2019
Postów
1
Kochani mam takie specyficzne pytanie. Uprawialismy sex z moim chlopakiem pare dni przed miesiaczka. Czy jest mozliwe ze np zaszlam w ciaze i mimo to dostalam okres? Dodam ze jestem juz mamą.
 
reklama
Rozwiązanie
Przed okresem zazwyczaj kobieta ma dni niepłodne. Wiadomo, że mogą pojawić się wyjątki, ale prawdopodobnie powinno być ok. Osobiście zawsze odbywałam stosunki przed okresem(plus obserwacja śluzu,ciała,temp itp) i przez 5 lat nie zaszłam w nieplanowaną ciążę.
Przed okresem zazwyczaj kobieta ma dni niepłodne. Wiadomo, że mogą pojawić się wyjątki, ale prawdopodobnie powinno być ok. Osobiście zawsze odbywałam stosunki przed okresem(plus obserwacja śluzu,ciała,temp itp) i przez 5 lat nie zaszłam w nieplanowaną ciążę.
 
Rozwiązanie
Do góry