reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany a ciąża

Preejakulat owszem może zawierać plemniki. jasne że nie w takich ilościach i nie takiej jakosci jak we własniwym wytrysku. plemniki mogą pozostac w prąciu np po poprzednim wytrysku i dostac sie do pochwy w preejakulacie.

Ewels19, może zaopatrz się w słownik ortograficzny:confused:
 
reklama
Preejakulat owszem może sa jakieś plemniki w nim ale kompletnie nie zdolne do zapłodnienia na ten temat wypowiadali sie światowi naukowcy

(np po poprzednim wytrysku i dostac sie do pochwy w prejakulacie).
Napisałaś tak ale to ile razy pod rzad musieli byśmy sie np kochac bo ja tylko raz na dzień jak mamy taka ochote nie robimy tego co 5 godz np.I muj partner zawsze bierze kompiel po stosunku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewels - raczej słuchałabym mądrzejszych od siebie czy Ciebie, czyli Eli :) ona wie co pisze.
i dziewczyny pamiętajcie że stosunek przerywany nie jest żadną metodą antykoncepcji. To de facto oszukiwanie siebie i liczenie się z możliwością zajścia w ciążę
 
Ewels podaj nazwiska tych swiatowej slawy naukowcow. To oczywiste,ze w taki sposob mozna zajsc w ciaze Po co o tym dyskutowac?
Ewels polecam slownik. Rozumiem,ze mozna robic czasem bledy, ale" muj" lub " muwi" to juz przesada. Nie rozumiem jak Twoj chlopak moze Ci "obiecac",ze nie jestes w ciazy. Przeciez Bogiem nie jest-skad ma to wiedziec?
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Preejakulat


A każdy facet chyba czuje kiedy ma wytrysk(prawda)chyba nie wychodzi mu to tak od siebie.Skoro ja stosuje ten stosunek juz od 3 lat i nie zaszłam i mam pare osób które też tak robia i nie zaszły a jak planowały to zaszły to chyba musi w ym coś być.Jak chłopak sie nie spuści do środka to nie ma szans na zajście w ciążę.Takie jest moje zdanie a każdy może mieć swoje po to jest to forum.
 
Ewels - owszem, Twoje życie, Twoja sprawa, Twoje przyszłe dziecko. Mam nadzieje że liczysz się z tym, że możesz zajść w ciąże w każdym cyklu w którym kochacie się z przerwami? Ale nie wprowadzaj w błąd innych osób czytających Twoje wypowiedzi.
 
widzisz Ewels, ze stosunkiem przerywaneym jest jak z grą w totolotka. każdy kupon (stosunek) to szansa na milony (złotych albo plemników:-D). a ile jest osób wygrywających? niedużo, ale są :-):tak:
P.S brawo za pisownię ;-)
 
Każdy ma swoje zdanie wy możecie stosować inne metody ja inne.I nawet poszukajcie sobie na innych stronach internetowych wypowiedz jednego studenta ginekologi i seksuologi to zobaczycie co on o tym myśli o stosunku przerywanym.
 
reklama
Ewels - jeśli chcesz wierzyć w bajki twoja sprawa, ale taka postawa świadczy o tym że z niewielu spraw zdajesz sobie sprawę. Jeśli nie chcesz dziecka to bierz choćby tabletki, po co masz siebie narażać na nieplanowaną ciążę? Co do wypowiedzi "studenta ginekologii" - bardziej wierzę wypowiadającej się tu Elżbietce, położnej z wieloletnim stażem.
 
Do góry