reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany a ciąża

Ewels zgadzam sie z dziewczynami. Ja tez mam wyksztalcenie medyczne, wiec troche sie w tym orientuje...nie rozumiem czemu nie pojdziesz do lekarza po tabletki. Nie bedziesz sie musiala denerwowac co miesiac.
Ja przez 2 lata i 3 miesiace kochalam sie z mezem zawsze w dni plodne i tez w ciazy nie bylam. Twoje 3 lata o niczym nie swiadcza. Po prostu mieliscie duzo szczescia albo macie problemy. Zycze Wam tej pierwszej wersji.
Poza tym nie ma czegos takiego jak studia ginekologiczne. Facet po prostu studiuje medycyne.
Na wikipedii tez bym sie nie wzorowala. Sa tam czasem takie bzdury popisane,ze glowa boli. .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki Dziewczyny za tak liczne komentarze :-) Okresu dzis tez nie dostalam. Pobolewa mnie czasem podbrzusze i mam ciagle taka "kluche" w gardle. Jakby ciagle mi cos tam stalo... Moze to objawy nadchodzacego @ :sorry2: Mam natomiast jeszcze jedno pytanie: czy ktoras z Pan moze mi odpowiedziec jak wyglada sluz przed okresem i ile go jest??? Bo ja nigdy sie tym zbytnio nie interesowalam. Moj obecnie (juz od kilku dobrych dni) jest raczej skapy, bialy i gesty. Z gory dziekuje za kolejne komentarze :-) Pozdrawiam
 
dominika, śluz, który opisujesz, ma cechy śłuzu progesteronowego, czyli może być przed @, ale może być i w ciąży :-). ja np miałąm taki biały kremowy śluz w ciąży, ale po porodzie, przed @ też taki mam:sorry2:
 
Ale powieccie mi tak szczeże stosunek przerywany to tylko moge sobie wpaść jak chłopak sie we mnie spóści???bo jak sie nie spuści to nie???Doradzcie mi bo wy jesteście bardziej doświadczone teraz sie obawiam
 
Ale powieccie mi tak szczeże stosunek przerywany to tylko moge sobie wpaść jak chłopak sie we mnie spóści???bo jak sie nie spuści to nie???Doradzcie mi bo wy jesteście bardziej doświadczone teraz sie obawiam

a co to za zmiana frontu:confused::cool2:
powyżej jest cała debata na ten temat ;-)
i jeśłi mogę mieć indywidualną prośbę - nie pisz "spuści się", bo to jakos tak wulgarnie brzmi:baffled:
 
Tak a na innych forum pisza ze to dobra metoda tylko trzeba ja robic z głową a nie bez myslnie????Bo poprostu postanowiłam sie was zapytać jak jesteście bardziej doświadczone
 
jeśli jeszcze nie chcesz być mamą , to to nie jest żadna "metoda". zacznij brać tabletki lub używajcie prezerwatyw.
popieram prośbę Eli
 
Byłam u ginekologa po tamtym okresie i mam tabletki ale tak cały miesiac musze czekać na następny okres a ja z moim chłopakiem kochałam sie ale bardzo ostrożnie nawet nie pozwoliłam mu włożyc do mojej mamicy penisa może pare razy ale tak to nie pozwalałam bo sie bałam a jak wsadził to zaraz kazałam mu wyjć.Teraz mam 29 dzien a zazwyczaj mam okres co 31 lub 31 mam nadzieje ze nie jestem w ciazy przedtem jak nie czytałam tych forum przez te 3 lata to sie niczego nie obawiałam nawet nie patrzałam na dni płodne i nie płodne i owulacje na nic poprostu mam nadzieje ze bede miec okres i bede brała te tabletki.Dzięki za wszystko i sory za błedy
 
ewels - co znaczy włożyć do macicy:szok::szok: z całym szacunkiem, poczytaj trochę o fizjologii człowieka i o stosunku, bo to jak piszesz, przeraża :szok::szok:
dobrze że będziesz brać pigułki, odejdzie Ci trochę zmartwień;-)
 
reklama
Do góry