reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany a ciąża

Chodzi o to że nie pozwoliłam żebysmy sie kochali tak jak zawsze czyli normalny sex tylko że jak on sie podniecał to wyciągał i kończyliśmy to inaczej.Teraz bylismy ostrozni i ja nie pozwoliłam mu tak jak tamtym razem.A może mi któraś z was doradzić czy moge byc w ciąży????Okres mam mieć jutro lub w sobote???Muj chłopak nie skończył we mnie
 
reklama
Ewels, jeśli prącie twojego mężczyzny znalazło się w twojej pochwie, i w czasie pobytu prącia w pochwie wydostała sie jakaś wydzielina (oprócz moczu), to nie można kategorycznie wykluczyć możliwości istnienia ciąży. Aczkolwiek jest to mało prawdopodobne.
Tak więc spokojnie czekaj na miesiączkę, jak się nie pojawi, to pójdź do apteki lub drogerii, kup test ciążowy i zrób go z samego rana z nocnego moczu.
 
Kupiłam sobie juz test ale poczekam z nim jeszcze ale skoro my tak już 3 latka robimy to wydaje mi sie ze mój chłopak nie ma tego wcześniejszego śluzu bo pewnie dawno była bym w ciaż.Troszke dałyście mi do myslenia.W tym miesiącu naprawde sie pilnowaliśmy pręcie jego było w mojej pochwie ale nic z niego nie wyleciało(a napewno nie wytrysk)i było to może przez chwileczke bo zawsze przd oczami pojawiała mi sie strona forum co tam piszecie o tym stosunku przerywanym takrze ten nasz stosunek wygladał inaczej niz wczesniejsze przez te 3 latka bo jak kochaliśmy sie przez 3 latka to ja nawet nie partzyłam czy mam dni płodne czy nie i nigdy nie zaszłam,jeszcze nie jestem gotowa na bycie mamą:no:
 
Kupiłam sobie juz tabletki YOSMIN'''
Mogła byś mi doradzić czy jestem w ciaży czy nie???A jak bym dzis poszła do ginekologa to mogła by mnie jakos zbadać czy cos okres mam dostać jutro lub w sobote??
 
Kupiłam sobie juz tabletki YOSMIN'''
Mogła byś mi doradzić czy jestem w ciaży czy nie???A jak bym dzis poszła do ginekologa to mogła by mnie jakos zbadać czy cos okres mam dostać jutro lub w sobote??

Tu nie ma co doradzać przecież nikt tego nie wie, a prawdopodobieństwo jednak jest. Jeśli to wczesna ciąża( mniej niz 4 tydz) to nawet ginekolog jej nie wykryje, więc jeśli nie dostaniesz miesiączki to 3 dni po tym dniu w ktorym mialas go dostać zrób test. Ginekolog nie może określić kiedy dostaniesz okres.
 
A ja zrobilam dzis test i wyszedl negatywny :-( No nic, moze innym razem. ;-) Pozdrawiam i dziekuje za porady. :-)
 
Przepraszam... ale czytając ten wątek uśmiałam się :-D:-D:-D...wiem że to nie na miejscu i niestosownie...dlatego naprawdę przepraszam :sorry2:

Dominika88...przykro mi z powodu negatywnego testu....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewels, nie da się doradzić czy jesteś w ciąży:sorry2:
Test najlepiej jest robić nie wcześniej niż w dniu spodziewanej miesiączki, lub min. 10 dni po owulacji/zapłodnieniu.
Dziś ginekolog też ci nic nie powie, ginekolog moze wybadać ciąze min 2 tyg po spodziewanej miesiączce.
 
Do góry