reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stosunek przerywany, a ciąża

Rozwiązania
0
Witam. Mam taki problem, a mianowicie uprawiałam stosunek z moim chłopakiem. Okres mam bardzo nieregularny więc ciężko mi stwierdzić czy to były dni płodne czy nie, ale nie miałam okresu pięć miesięcy, miesiąc temu miałam i byłam u ginekologa który przepisał tabletki na miesiączke. Tak to był pierwszy raz i tylko na próbę. Jak zachciało mu się, to szybko wyciągnął, zrobił co trzeba, wytarł porządnie i nadal to robiliśmy, ale niedługo. Dodam, że powinnam mieć w ten dzień okres. Dzień potem pojawił mi się brązowy śluz który wieczorem zaczął jaśnieć, a w południe zwymiotowałam (prawdopodobnie przez ten stres związany z ciążą). Czy możliwe, że może coś z tego być i czy warto wziąć tabletkę "po".

reklama

happybeti

show must go on...
Miasto
Søllinge
Rozwiązania
16
Marysiu, czy slyszeliscie o czyms takim, jak prezerwatywa ?
Zadne "porzadne wytarcie" nie pomoze, bo, jak pisaly Dziewczyny, sperma moze wyplynac wczesniej.
Na przyszlosc- uzywajcie prezerwatyw. to tani, dostepny i w miare skuteczny sposob . Nie ryzykuj, Dziewczyno.
Nieregularny okres nie jest przeszkoda do obserwacji swojego organizmu i okreslenia dni plodnych. Poczytaj o metodzie Billingsow, obserwacji sluzu. To moze ci pomoc w okresleniu swoich dni plodnych, nawet przy bardzo nieregularnych miesiaczkach.
Z tego, co piszesz, wynika, ze jestes mloda osoba i cale zycie przed toba- zabezpieczaj sie , by ciaza, w ktora kiedys zajdziesz, byla chciana i planowana.

sonia_3

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witam. Mam taki problem, a mianowicie uprawiałam stosunek z moim chłopakiem. Okres mam bardzo nieregularny więc ciężko mi stwierdzić czy .... być i czy warto wziąć tabletkę "po".
Marysiu, zasadnicze pytanie to kiedy do stosunku doszło, bo "tabletka po" ma sens jeśli jest podana w jak najkrótszym czasie po stosunku. Jeśli zdarzyło się to kilka dni temu, to nie ma sensu jej brać.

Skłaniam się ku tezie, że przy problemach z okresem miałaś teraz mniejszą szansę, aby zajść w ciążę. Dla świętego spokoju zrób sobie test tzw. beta hcg, test z krwi. Jeszcze tego samego dnia co badanie możesz mieć wynik i prawdopodobnie uzyskać spokój ducha.

No i postawa twojego partnera pozostawia wiele do życzenia.... Niech na drugi raz pomyśli głową, zanim zaproponuje stosunek przerywany i będzie narażał Cię na stres i inne konsekwencje. Przerwanie stosunku nie jest żadnym zabezpieczeniem, bo sperma może się w niewielkiej ilości "wyrwać" jeszcze przed finiszem.

Rozwiązania
0
Stosunek odbył sie dokładnie 25 godzin temu. Jako, że to był ten pierwszy raz zachowywaliśmy ostrożność i on dobrze wiedział jakie mogą być tego konsekwencje dlatego bardzo uważał.

Rozwiązania
0
Dodam, że mam problemy z jajnikiem, jeden większy, a drugi bardzo mały dlatego nieregularność moich okresów jest spowodowana własnie tym.

Rozwiązania
0
Marysiu, czy slyszeliscie o czyms takim, jak prezerwatywa ?
Zadne "porzadne wytarcie" nie pomoze, bo, jak pisaly Dziewczyny, sperma moze wyplynac wczesniej.
Na przyszlosc- uzywajcie prezerwatyw. to tani, dostepny i w miare skuteczny sposob . Nie ryzykuj, Dziewczyno.
Nieregularny okres nie jest przeszkoda do obserwacji swojego organizmu i okreslenia dni plodnych. Poczytaj o metodzie Billingsow, obserwacji sluzu. To moze ci pomoc w okresleniu swoich dni plodnych, nawet przy bardzo nieregularnych miesiaczkach.
Z tego, co piszesz, wynika, ze jestes mloda osoba i cale zycie przed toba- zabezpieczaj sie , by ciaza, w ktora kiedys zajdziesz, byla chciana i planowana.
Ja wiem, to było nieodpowiedzialne i nie powinno sie to wydarzyć jednak ciekawość nas poniosła, jednak nadal nie wiem co mam zrobic, minęło 32 godziny i zastanawiam sie nad tą tabletka, teraz po tym brunatnym śluzie mam sucho w pochwie, susza. Proszę o szybka wypowiedz.

cytrynowa_

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Jeśli jesteś w ciąży i masz juz objawy to musiało by dojsc do stosunku wcześniej niz dwie doby temu.
Ja byłym stawiala ze sluz był bo było jakieś otarcie czy podraznienie podczas stosunku.

Doczytaj tez o skutkach ubocznych leku na wywolanie okresu.

Rozwiązania
0
Jeśli jesteś w ciąży i masz juz objawy to musiało by dojsc do stosunku wcześniej niz dwie doby temu.
Ja byłym stawiala ze sluz był bo było jakieś otarcie czy podraznienie podczas stosunku.

Doczytaj tez o skutkach ubocznych leku na wywolanie okresu.
m
Jestem 32 godziny po stosunku, wczoraj miałam brunatny śluz który na wieczór zjasnial, a w południe wymiotowałam

reklama
Rozwiązania
0
Dodam ze powinnam miec okres w sobotę a jest juz poniedziałek i dwa dni wczesniej miałam taki kremowy śluz z takimi grudkami

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Antykoncepcja awaryjna, stosunek przerywany, a ciąża Ciąża, poród, połóg 10
D Stosunek przerywany a ciąża Staramy się 117
K Stosunek przerywany Potrzebuję porady 24
J stosunek przerywany wielokrotny Potrzebuję porady 7
N Stosunek przerywany Potrzebuję porady 8
E Stosunek Potrzebuję porady 19
F Plamienie implantacyjne czy choroba? Potrzebuję porady 19
M Stosunek chwile przed miesiaczka Potrzebuję porady 3
Jea98 Czy jak stosunek był 8 grudnia 2018 to czy brzuch byłby już widoczny? Ciąża, poród, połóg 16
SleepingBeauty Stosunek a poród Potrzebuję porady 11
D Czy mogę być w ciąży? Potrzebuję porady 11
O Pierwsze oznaki ciąży. Potrzebuję porady 22
7 czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 11
D Stosunek około 2-3 dni przed owulacją i dzień po a ciąża Staramy się 8
N cykl,stosunek,szansa na ciaze Potrzebuję porady 1
J Stosunek, wytrysk, czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 5
S Stosunek a odstawienie tabletek. Potrzebuję porady 4
M Ile powinien trwać stosunek seksualny? Rozmowy o seksie 27
J Jak przedłuzyć stosunek??? Rozmowy o seksie 25
D Czy mogę w taki sposób być w ciąży? Potrzebuję porady 8
P Seks przerywany a możliwość ciąży. Potrzebuję porady 17
Ewela1504 Czy to może być ciąża ? Staramy się 18
G Ciąża pozamaciczna Potrzebuję porady 3
rossig Ciąża obumarła - relacje ze szpitala, pytania, zwierzenia Poronienia 5
N Ciąża, a okres Ciąża, poród, połóg 10
C Ciąża wysokiego ryzyka a zwolnienie lekarskie Ciąża, poród, połóg 7
Sylwia0612 Dwie diagnozy.... Ciąża, poród, połóg 8
SierraP Hipnoporód- opinie Ciąża, poród, połóg 3
A Czy to ciąża Staramy się 3
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 6
majtaj89 Udało się znowu jestem w ciąży Ciąża po poronieniu 10
M Ciąża mnoga a przyrost bhcg Ciąża, poród, połóg 6
julcziiiko Czy to ciąża? Ciąża, poród, połóg 23
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 16
Ollax śluz szyjkowy a ciąża Potrzebuję porady 8
V Ciąża czy nie? Staramy się 7
L Koronawirus a L4 ciąża Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 8
K Witaminy ciąża Ciąża, poród, połóg 7
X Ciąża Ciąża, poród, połóg 8
E Gluten a ciąża Staramy się 6
karolina21325 Test ujemny a brak miesiączki Ciąża, poród, połóg 8
K Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników Ciąża po poronieniu 34
Aaazym Clostilbegyt powikłania Potrzebuję porady 3
K Bóle brzucha po usg Ciąża, poród, połóg 6
Aaazym Ciąża a clo Potrzebuję porady 4
K Ciąża bezobjawowa Ciąża, poród, połóg 15
Oleczkaaa Pracodawca l4 Potrzebuję porady 5
M Poród w Polsce, ciąża w Niemczech. Proszę o pomoc! Potrzebuję porady 5
Aaazym Nie mogę zajść w ciążę Staramy się 26
M Ciąża po odstawieniu tabletek Staramy się 6