reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany, a ciąża

Dołączył(a)
16 Maj 2016
Postów
11
Witam. Mam taki problem, a mianowicie uprawiałam stosunek z moim chłopakiem. Okres mam bardzo nieregularny więc ciężko mi stwierdzić czy to były dni płodne czy nie, ale nie miałam okresu pięć miesięcy, miesiąc temu miałam i byłam u ginekologa który przepisał tabletki na miesiączke. Tak to był pierwszy raz i tylko na próbę. Jak zachciało mu się, to szybko wyciągnął, zrobił co trzeba, wytarł porządnie i nadal to robiliśmy, ale niedługo. Dodam, że powinnam mieć w ten dzień okres. Dzień potem pojawił mi się brązowy śluz który wieczorem zaczął jaśnieć, a w południe zwymiotowałam (prawdopodobnie przez ten stres związany z ciążą). Czy możliwe, że może coś z tego być i czy warto wziąć tabletkę "po".
 
reklama
reklama
Ponawiam pytanie, mam ból prawego jajnika, który zaczął mnie bolec przed chwila, powinnam miec okres w sobotę jednak mi sie spóźnia, miałam brunatny śluz a teraz jest jasno żółty. Czy to moze byc początek okresu? Co to moze znaczyć ?

Masakra jakaś. Jak czytam takie wypowiedzi to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Dziewczyno idź do lekarza, bo nikt tu Ci nie pomoże. Weź sie za siebie!
 
Do góry