reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stosunek przerywany wielokrotny

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2019
Postów
3
Cześć !
Ok dzień przed owulacją doszło do stosunku przerywanego, 3 razy pod rząd. Odstęp czasu był naprawdę niewielki, może minuta. Chciałam się dowiedzieć czy szansa na ciąże nadal jest duża jeżeli do wytrysku nie doszło w środku ? Czy to, że partner zaraz po finale zaczynał od początku zwiększa szansę na ciążę ?

Uprzejmie proszę- bez linczu. Wiem, że stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji, ale chciałabym wiedzieć jak bardzo szanse wzrastają- przy tej, konkretnej sytuacji.
 
reklama
Rozwiązanie
Wiesz, to zależy czy miałaś owulacje, czy nasienie dostało się ostatecznie do pochwy, wiesz jest jeszcze preejakulat przed wytryskiem... sprawdzaj sobie płodne dni np testerem ze śliny, te są najfajniejsze bo wielokrotnego użytku, ja mam afrodytę już długo i się sprawdza. Zacznijcie się starac jak będziecie pewni decyzji, bierz witaminki :)
Szansa jest , wszystko zależy od organizmu;) u mnie ta metoda wystarczała haha ale są osoby które ,nie mając owulacji przez taki stosunek zaszły w ciąże
 
reklama
Wiesz, to zależy czy miałaś owulacje, czy nasienie dostało się ostatecznie do pochwy, wiesz jest jeszcze preejakulat przed wytryskiem... sprawdzaj sobie płodne dni np testerem ze śliny, te są najfajniejsze bo wielokrotnego użytku, ja mam afrodytę już długo i się sprawdza. Zacznijcie się starac jak będziecie pewni decyzji, bierz witaminki :)
 
Rozwiązanie
Do góry