reklama

Strach przed ciążą... Proszę o pomoc

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Ania1994, 15 Lipiec 2014.

1. Ania1994

Ania1994 Gość

Witam, parę dni temu uprawiałam seks ze swoim chłopakiem. Zanim doszło do zbliżenia miał 3x wytrysk podczas "zabaw". Przed włożeniem go do środka była jeszcze część oralna. Kochalismy sie bez zabezpieczenia, ale przed kolejnym wytryskiem zdążył go wyciągnąć. Po 3 razie ilość plemników nie jest juz chyba tak duża? Moje pytanie jest następujące: Czy po 3 razie też jest ten taki płyn (nie pamiętam nazwy) i czy jest on tak samo silny jak przy pierwszym wytrysku?? Bo chodzę juz prarę dni w stresie. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi:)

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

w sumie to nie mam bladego pojęcia, ale wydaje mi się że to nie ma żadnego znaczenia a nawet jeśli ma to zdrowy rozsądek podpowiada, aby się jednak zabezpieczać skoro boisz się ciąży, to tak na przyszłość oczywiście, stosunek przerywany to niestety najsłabsza metoda antykoncepcji :-(

3. reklama
  4. bojąca

bojąca Fanka BB :)

każdy kolejny wytrysk w krótkim czasie ogranicza szanse na ciążę ale ryzyko zajścia jest zawsze tak więc jak pisze Kasia na zdrowy rozsądek powinniście się zabezpieczać zawsze a nie liczyć, to że się zajdzie

5. Robrojka

Robrojka Zaciekawiona BB

Po trzecim razie też można zajść w ciążę :p Pewnie plemników jest mniej, ale to nie znaczy, że nie wystarczy... :p

Popieram przedmówczynie: strach przed ciążą powinien skutkować zabezpieczaniem się...

6. Przyszłytata92

Przyszłytata92 Aktywna w BB

Jeśli nie staracie się o dziecko to zabezpieczajcie się zawsze, obojętnie czy wchodzicie tylko raz, czy dwa, facet może mieć na sobie jeszcze plemniki które mogą was zapłodnić ;)

7. Ju5ti

Ju5ti Początkująca w BB

Zrob test (koszt ok 10zł) albo badanie krwi (prywatnie max 30zł) i bedziesz miala pewnosc czy jestes w ciazy.

8. kamilcia2101

kamilcia2101 Zaciekawiona BB

W czasie stosunku mężczyzna ma też tak zwane kropelkowanie. Czyli kilka kropel spermy. I też jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże. I za pierwszym razem jak zaczynacie się kochać i za trzecim tez mozna zajść :tak: także dla spokojności polecam zrobić test i zakupić prezerwatywy lub tabletki :-)

Poleć forum