reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strach przed ciążą... Proszę o pomoc

A

Ania1994

Gość
Witam, parę dni temu uprawiałam seks ze swoim chłopakiem. Zanim doszło do zbliżenia miał 3x wytrysk podczas "zabaw". Przed włożeniem go do środka była jeszcze część oralna. Kochalismy sie bez zabezpieczenia, ale przed kolejnym wytryskiem zdążył go wyciągnąć. Po 3 razie ilość plemników nie jest juz chyba tak duża? Moje pytanie jest następujące: Czy po 3 razie też jest ten taki płyn (nie pamiętam nazwy) i czy jest on tak samo silny jak przy pierwszym wytrysku?? Bo chodzę juz prarę dni w stresie. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi:)
 
reklama
w sumie to nie mam bladego pojęcia, ale wydaje mi się że to nie ma żadnego znaczenia a nawet jeśli ma to zdrowy rozsądek podpowiada, aby się jednak zabezpieczać skoro boisz się ciąży, to tak na przyszłość oczywiście, stosunek przerywany to niestety najsłabsza metoda antykoncepcji :-(
 
każdy kolejny wytrysk w krótkim czasie ogranicza szanse na ciążę ale ryzyko zajścia jest zawsze tak więc jak pisze Kasia na zdrowy rozsądek powinniście się zabezpieczać zawsze a nie liczyć, to że się zajdzie
 
Po trzecim razie też można zajść w ciążę :p Pewnie plemników jest mniej, ale to nie znaczy, że nie wystarczy... :p

Popieram przedmówczynie: strach przed ciążą powinien skutkować zabezpieczaniem się...
 
Jeśli nie staracie się o dziecko to zabezpieczajcie się zawsze, obojętnie czy wchodzicie tylko raz, czy dwa, facet może mieć na sobie jeszcze plemniki które mogą was zapłodnić ;)
 
reklama
W czasie stosunku mężczyzna ma też tak zwane kropelkowanie. Czyli kilka kropel spermy. I też jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże. I za pierwszym razem jak zaczynacie się kochać i za trzecim tez mozna zajść :tak: także dla spokojności polecam zrobić test i zakupić prezerwatywy lub tabletki :-)
 
Do góry