reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strachy i obsesje w ciąży

reklama
To co mam robić? Kiedy udać się do lekarza?
a sprawdzałaś przyrost bety ? ja Ci nie mogę narzucać co robić ;) jeśli wizyta jest na nfz to idź ,nie zaszkodzi ,ale jeśli prywatnie to szkoda kaski ,bo odeśle Cię z kwitkiem i każe przyjść za tydzień ,który tydzień Ci z OM wychodzi ? chyba że bardzo niepokoi Cię ten ból ,to idź i mu o tym powiedz
 
Flo pokazuje że 7t2d. Ovufriend mówi że to 7tydxien( 6t1d), a wiek płodu 2 tydzień.
Betę robiłam w pn. A w czwartek mam wizytę i pomyślałam że wtedy lekarz mi zleci bo mamy pakiet prywatnie wykupiony. Ale nie wiem czy wytrzymam..
 
Flo pokazuje że 7t2d. Ovufriend mówi że to 7tydxien( 6t1d), a wiek płodu 2 tydzień.
Betę robiłam w pn. A w czwartek mam wizytę i pomyślałam że wtedy lekarz mi zleci bo mamy pakiet prywatnie wykupiony. Ale nie wiem czy wytrzymam..
troszkę się pogubiłam ;) może tak kiedy miałaś ostatnią @ ? bo tu piszesz że to 7 tydzień a tu że wiek płodu 2 tydzień
 
Bo ostatnia miesiączka zaczęła się 22.07.
No to wychodzi 6+1 czyli lekarz w czwartek powinien coś zobaczyć ,nawet więcej może być serduszko , może powtórz jutro bete ,żeby przyrost sprawdzić , trochę niska ta beta jak na ten tydzień ,ale to też zależy jakie ma normy lab
 
reklama
Do góry