reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Straciłam dwoje dzieci...

Basinka27

24tc20.08.08 8/9tc3.06.09
Dołączył(a)
19 Maj 2009
Postów
29
Miasto
Brzeg
Po długich oczekiwaniach i straniach straciłam kolejne dzidzi:( Najpierw straciłam mojego synka Grzesia w 24tc a teraz mała kruszynkę 8/9tc.Nie wiem jak dalej mam żyć i co robić z sobą.Tak bardzo chciałam mieć ich przy sobie...przytulić,ukołysać,przewinąć,usłyszeć ich płacz niestety nie jest mi to dane!!!Wogóle niewiem czy mogę mieć choć odrobinkę nadzieji na to ze kiedyś bede miała taką mała istotkę i usłyszę jej śmiech i te piękne słowo "mamusiu".Tak się boję ze może nigdy nie bedę mamą ziemską bo aniołkową już jestem..Jak dalej mam żyć bez moich dzieci?Nie potrafię i niechcę!!!
 
reklama
Basinko, bardzo mi przykro, że to Cie spotkalo i to dwukrotnie :-( . Dla Twoich aniołków zapalam [*][*]. czy po pierwszej stracie robiłaś badania ? czy znaleziono przyczynę ?
 
bardzo mi przykro :-( . Przytulam Cię . Nie ma słów pocieszenia po takiej tragedii. Zostań z nami, każda z dziewczynek postara Ci choć trochę pomóc.
 
Wiele dziewczyn tutaj straciło swoje maleństwa nawet mam dwie koleżanki ktore spotkało to samo. Niestety za dużo się złego dzieje na świecie i dlatego Bóg potrzebuje wiele aniołkow w niebie...te słowa usłyszałam od księdza w dniu pogrzebu mojego synka Grzesia i myślę że to może ma jakiś sens
 
reklama
Basinka27 - czekają Cię bardzo ciężki miesiące dlatego dbaj o siebie, nie odmawiaj sobie małych przyjemności i nie zamykaj się w sobie..
Pisz do nas o czym tylko masz ochotę..
 
Do góry