reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strasznie sie drapie

Dołączył(a)
25 Luty 2010
Postów
2
Moja 11 tygodniowa coreczka strasznie sie drapie po twarzy i uszkach najczesciej dzieje sie to w nocy lub przed polozeniem jej spac pytalam pielegniarke, mowi ze taki jest jej odrucch jak jest spiaca, jednak martwie sie ze to moze jakies uczulenie, boje sie ja smarowac nawet oliwa, bo wydaje mi sie ze nasila sie to po wysmarowaniu jej twarzy , ale przeciez czyms musze nawilzac jej twarzyczke.Z drugiej strony patrzac przeciez smaruje jej cale cialko, a drapie sie tylko po twarzy.
Czy moze ktoras z was moze mi doradzic jakis delikatny preparat, uzywam produktow Johnson and Jonhson.
 
reklama
Oj Kochana johnson najczęściej uczula niemowlaczki:eek:odstaw te kosmetyki.Do kąpieli polecam płyn nivea albo olilatum(jest super).A do twarz krem alantan plus(kupisz go w aptece taki w tubce ok.8 zł).Zobaczysz wszystko minie:-)Daj znać:-)Pozdrawiam
 
Ja polecam serie Emolium z apteki, Johnson odstaw....................
Moze podusia lub kolderka, posciel ja uczulaja, skoro drapiei sie w nocy po buzce i uszkach
 
Zastanawialam sie nad to poduszeczka i kolderka, ale nie poniewaz zaczyna sie to jeszcze gdy jest na rekach, zaraz po kapieli, wiec pewnie to johnson aj jutro dzien kapieli wiec zobaczymy sprubuje olilatum, bo udalo mi sie znalesc
 
Polecam Oilatum do kąpieli i zgadzam się z przedmówczyniami Johnson uczula i to mocno. Na twarzyczkę i nie tylko można zastosować najzwyklejszą parafinkę, kupisz w aptece, kosztuje 2 zł i wystarcza na bardzo długo. Jest całkowicie bezpieczna, ja stosuje od dawna. Pozdrawiam :)
 
zgadza sie jonson czesto powoduje u dzieci uczulenia niewiem czemu, kilka moich kolezanek sie skarzylo na te produkty.
Najlepiej wlasnie kup w aptece Oilatum badz emolium,jest tez Atoperal tez dobra firma mam krem wlasnie z tej seri to tez seria do skóry suchej,wrazliwej atopowej :-)
 
reklama
moja córka miała to samo i używam emolium do kąpieli i emulsję do ciała. U nas oilatum w ogóle się nie sprawdziło mała po tym jeszcze gorzej się drapała. W aptece polecają serie Emolium, Balneum albo właśnie atoperal lub SVR:-)
 
Do góry