reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strasznie wypadają mi wlosy w ciąży.

Monikall01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
42
Hej dziewczyny u mnie 27 tc prawie i od jakiś 2 tygodni okropnie wypadają mi włosy. Mam długie (do pupy) i idąc się kąpać po wyjściu z wanny pływa w niej pełno moich kłaków. Na szczotce cała pajęczyna z moich włosów, na ubraniach,na podłodze boję się że do czerwca będę łysa moja córka spojrzy na mnie jak już wyjdzie i pomyśli mamo mam więcej włosów niż ty bo zgaduje że po mnie i mężu urodzi się mały wlochaty czupurek . Zawsze miałam takie gęste włosy a teraz... :( czy któraś z Was tak miała? Czym to może by spowodowane ? Za mało witamin czy tak po prostu już jest w ciąży?
 
reklama
Zbadalabym tarczyce (ft3,ft4), ferrytyne, b12. Morfologie dawno miałaś? Zazwyczaj w ciąży właśnie nie wypadają tak dzięki hormonom. Warto też odwiedzić trychologa jeśli badania będą w normie. Te które wymieniłem akurat powinny być wysoko w normie a nie ledwo.
 
Siostra przy ostatniej ciąży miała aż place na głowie łyse, prawdopodnie od hormonów. Używała wtedy specjalny szampon i takie szklane kapsułki roślinne wcierała w te miejsca gdzie nie było włosów :oops::oops:
 
Do góry