reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Czy pomo偶esz Iwonie nadal by膰 mam膮? Zr贸b, co mo偶esz! Tu nie ma czasu, tu trzeba dzia艂a膰. Zobacz
reklama

Straszny p艂acz w 艣rodku nocy? Koszmar senny?

nowamloda12

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
21 Listopad 2018
Post贸w
211
Czesc dziewczyny 馃槉 w艂a艣nie przed chwil膮 sta艂o si臋 co艣 dziwnego, pisze to o 2.45 馃く. C贸rka spa艂a na naszym 艂贸偶ku z m臋偶em a ja w salonie na tv. Przysz艂am do sypialni i prze艂o偶y艂am c贸rk臋 do 艂贸偶eczka (14msc). C贸rka od kilku dni spa艂a z nami poniewa偶 by艂a chora. A dzi艣 stwierdzalna, ze dam j膮 do 艂贸偶eczka. Spa艂a tak godzink臋, nagle rozlega si臋 przera偶aj膮cy p艂acz, wiec szybko bior臋 c贸rk臋 na r臋ce uspokajam, ale to nic nie daje, otwiera i zamyka oczy, przyty膰 potrz膮sa r膮czkami i n贸偶kami (czasami ca艂e cia艂o) i ciagle ten straszny p艂acz nie do uspokojenie.. 30min nosi艂am j膮 z takim p艂acze i tymi drgawkami. Zacz臋艂am m贸wi膰 do niej pokazywa膰 jej ulice, lampki na latarniach, choink臋 i jej ulubione laleczki na niej, ale nic i ciagle p艂acz i wtula艂a si臋 i mocno trzyma艂a. Przerazi艂am si臋 ju偶 milion my艣li na minut臋 ju偶 g艂os mi dr偶y, m膮偶 m贸wi ze ona 艣pi i nie reaguje na nic, ale w艂膮czy艂am tv i m贸wi臋 zobaczymy bajeczki (bo ju偶 tak si臋 zacz臋艂am stresowa膰) i ona patrzy艂a na te bajki takim dziwnym wzrokiem mi臋dzy czasie trz臋s膮c si臋, lub tylko nogami lub r臋kami, nawet pokazywa艂a 偶eby zmienia膰 jej bajk臋 ale zero innej rekacji. Zabra艂am j膮 po chwili do pokoju, po艂o偶y艂am u nas w 艂贸偶ku i znowu zacz臋艂a p艂aka膰 (bo przy bajce przestala na chwile) No i nagle po tym ca艂ym horrorze dla mnie po 30min. Zasn臋艂a jakby nigdy nic.. le偶臋 teraz obok niej i 艣pi jak zabita. Tylko widze ze st贸pka jej drga albo r膮czka od czasu do czasu. Czy to m贸g艂by艣 koszmar senny i nie wybudzi艂a si臋 ze snu przez te 30min? Raz tak mia艂a jak mia艂a 9msc to chcia艂am dzwoni膰 na pogotowie ale to trwa艂o wtedy 15-20min i pad艂a. A dzi艣 troch臋 jak z horroru i ten jej t臋py wzrok patrz膮cy w tv. Brrrrr. Przepraszam ze tak d艂ugo, ale emocje ze mnie zchodza dopiero! Pozdrawiam te co wytrwa艂y do ko艅ca 馃槉馃槉

reklama
Obstawia艂abym l臋ki nocne lub problemy z za艣ni臋ciem.
M贸j 8msc synek jak jest na granicy wybudzenia (ma zamkni臋te oczy, ale si臋 wierci) i nie umie zasn膮膰, to tak p艂acze, 偶e a偶 si臋 zanosi. Przy tym pr臋偶y, wygina, rzuca. Pierwszym razem by艂am przera偶ona, bo my艣la艂am, 偶e mu co艣 dolega. Ale jak sobie dospa艂 obudzi艂 si臋 zadowolony i u艣miechni臋ty.

Obserwuj swoj膮 c贸rci臋, ale my艣l臋, 偶e raczej nie ma powodu do niepokoju.

Tak, mam dziecko, kt贸re mia艂o WNM. I wiem, 偶e nikt z pojedynczym incydentem nocnego p艂aczu nie biegnie do neurologa robi膰 badanie EEG ;-)

Tak, mam dziecko, kt贸re mia艂o WNM. I wiem, 偶e nikt z pojedynczym incydentem nocnego p艂aczu nie biegnie do neurologa robi膰 badanie EEG ;-)
Autorka wspomnia艂a o dw贸ch. Tym obecnym i takim w 9 tym miesi膮cu.
Mo偶e ja biegam, tak mam z racji do艣wiadcze艅, wiem, 偶e pojedynczy epizod wystarczy.

reklama
C贸rka wsta艂a o 10. Opswrwuje ja, ale zachowuje si臋 normalnie, biega, szaleje. Mo偶e faktycznie te 2 incydenty to jaki艣 koszmar senny.

Do g贸ry