reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strata dziecka mutacje

Dołączył(a)
25 Listopad 2017
Postów
3
Witam mam pytanie czy któraś z mam ma mutacje z niedoborem białka c ja byłam w ciąży rok temu niestety jak się okazało dziecko odziedziczyła po mnie i po mezu mutacje związane właśnie z niedoborem białka c, wcześniej nie wiedzieliśmy ze mamy mutacje dopiero badania genetyczne nam to ujawniły niestety dziecko zmarlo po 8 dniach, chciałabym się dowiedzieć czy któraś z mam miała podobna sytuacje problem z krzepliwoscia może i urodZila zdrowe dziecko po przyjmowaniu np heparyna?
 
reklama
@Ritka29 o jakiej konkretnie mutacji piszesz. Na watku poronienia nawykowe-leczenie immunologiczne wiele jest osob z mutacja mhtfr, pai, czy v-laiden. Wiekszosc z nas bierze heparyne. Dzieci sie rodza, sa zdrowiutkie i zyja wiele, wiele lat. To jest mozliwe, wykonalne i realne. Sama mam mutacje mhtfr heterozygote a do c. Mam podwyzszone przeciwciala przeciw fosfatydyloserynie stad heparyna. To moja 3 ciaza i maluch zyje i mam nadzieje, ze urodze i nic mu nie bedzie. U mnie 32tc. Bardzo mi przykro, ze tobie sie nie udalo. Dobry lekarz, dobrze dobrane leki i ciagla kontrola wynikow. To jest mozliwe. Przytulam

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry