reklama

strata naszego ziarenka

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez helka2104, 22 Wrzesień 2009.

1. helka2104

helka2104 Fanka BB :)

witam w grudniu logowałam sie na tym forum w watku staraczek niedawno odwiedziam watek majoweczek ze wspaniala widomoscia zasianego naszego ziarenka. Byłam wtedy w 6 tygodniu...to były piekne chwile. Niestety nasza radość nie trwała długo. tydzien później a dokladnie wczoraj dowiedzielismy się, że niestety nasze ziarenko obumarło. Moje maleństwo było za słabe by się dalej rozwijać . Teraz niestety musialam przenies sie do tego bolesnego watku. To straszne jak w ciągu kilku dni można poczuć się rodzicami, jak strasznie można pokochać nie narodzone jeszcze maleństwo. Teraz czekam kiedy znów będę mogła cieszyć sie takim stanem.

2. zdec

zdec Mama Natalci:)

helka2104 bardzo mi przykro z powodu Twojego Aniołeczka. Zapalam dla niego światełko(*)(*) Trzymaj się kochana. Na tym forum jest wiele dziewczyn które przeżyły podobną tragedię:( Pamiętaj nie jesteś sama:(

3. reklama
  4. V_jolka80

V_jolka80 Aniołek Tosia 21.09.2009

[*] dla Twojego Aniołka
    Ja jestem dokładnie w tej samej sytuacji, co ty...
    Ufam, że i tobie i mnie uda się jeszcze ponownie poczuć maleństwo pod serduszkiem

Poleć forum