reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Straty Naszych Aniołków

reklama
Dziewczyny! Bardzo Wam dziękuję za dobre słowo i cieszę się, że mogę na Was liczyć w ciężkich chwilach. Znowu chodzę do pracy i widzę,że mi to pomaga. Nie myślę o tym... Jest mi już lepiej. No a przede wszystkim zaczęłam myśleć pozytywnie. Mam nadzieję,że za jakiś czas będę mogła oznajmić,że czekamy (znowu) na nasze maleństwo.
Jeszcze raz wielkie dzięki za wsparcie. Buźka.Pa
 
Nie poddawaj się:tak: popatrz na to zdjęcie obaj maja 8 miesiecy, jeden to mój synek,a drugi koleżanki, a to efekt jej 5 lat starań i 5 ciąż. Obecna technika tworzy takie cuda, że 10 lat temu moglibyśmy pomarzyć:tak:
70553969cc13436d.jpg
 
Bardzo mi przykro!! Wiem ,że teraz Cię nic nie pocieszy, ale ściskam bardzo gorąco.Nie jesteś sama,wiesz o tym. Wydaje mi sie,że tylko czas leczy rany. I wierzę w to, że będziesz kiedyś ściskała swoje maleństwo. Pozdrawiam.
 
Moniko... bardzo mi przykro... mam nadzieję że sie nie poddasz i dalej bedziesz walczyła... nie zostawiaj mnie samej w tej walce... tulam Cie bardzo mocno
pocieszacz.gif
 
reklama
Do góry