reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

STREETCOM - testujemy...

reklama
Na razie na temat mleka G mogę napisać tyle, ze zdarzyło mi się, ze mleko nie rozpuściło się całe w butelce tylko zrobiły się grudki :dry: Teraz wiem, że trzeba je mieszać dużo intensywniej niż Bebiko
 
Pabella może woda nie była zbyt ciepła? Mi się rozpuściło bezproblemowo. Hania zjadła szybciutko;) ale ona to wszystko je haha

Ja testuję jeszcze kosmetyki Eucerin Dermopurifyer;) i jestem zaskoczona ich skutecznością już po tygodniu stosowania:) cena też mnie zaskoczyła...
 
Ostatnia edycja:
Ja też dostałam zestaw gerbera, ale testowanie zaczniemy dopiero od jutra. Niestety nie bardzo będę miała do czego porównywać, bo ma na mleku to tylko kaszki robimy, a tak to Ela na cycowym.
 
ja wczoraj testowałam mleko gerbera i byłam bardzo zaskoczona, że młody zjadł tak jakby to było moje mleko, zero reakcji, więc chyba mu smakowało,bo początki z kaszkami i innymi produktami mieliśmy ciężkie. Pamiętam, że przy starszym synku mielismy straszny kłopot przy doborze mleka mm, bo nic mu nie pasowało: Nanem pluł i targało go na wymioty, Nestle to samo, Bebilonu tez nie chciał tknąć, chwycił się dopiero starego dobrego Bebika, dlatego do Gerbera podchodziłam sceptycznie. Z rozpuszczeniem go w butli nie było problemu, ale wcale dłużej po nim nie spał:eek: bo już o 23.00 obudził się na flachę, podałam moje mleczko i dopiero po nim spał spokojnie do rana. więc chyba natura wie co robi:cool2:
 
my też testujemy Gerbera, ale my normalnie jesteśmy na tym mleku :) i mam wrażenie, że jak Gabrys wypije zaduzo tego mleka na dzień to ma problemy z brzuszkiem- je go mało, bo bardzo nie lubi butelki :(
 
reklama
Do góry