reklama

STREETCOM - testujemy...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2011' rozpoczęty przez malinaa, 8 Październik 2011.

1. malinaa

malinaa Moderator

2. pabella

pabella Gabonistka

Na razie na temat mleka G mogę napisać tyle, ze zdarzyło mi się, ze mleko nie rozpuściło się całe w butelce tylko zrobiły się grudki :dry: Teraz wiem, że trzeba je mieszać dużo intensywniej niż Bebiko

3. reklama
  4. Ewi82

Ewi82 Fanka BB :)

Pabella może woda nie była zbyt ciepła? Mi się rozpuściło bezproblemowo. Hania zjadła szybciutko;) ale ona to wszystko je haha

Ja testuję jeszcze kosmetyki Eucerin Dermopurifyer;) i jestem zaskoczona ich skutecznością już po tygodniu stosowania:) cena też mnie zaskoczyła...

Ostatnia edycja: 8 Październik 2011
  5. pabella

pabella Gabonistka

Mi już przy następnych razach tez się wszystko rozpuściło :-) Chyba po prostu za mało "wytrzęsłam" butelkę ;-)

6. papcia

papcia Mamunia Lenuśki

Ja też testuje eucerin i jestem mile zaskoczsona ale cena przybiła mnie do sufitu

7. fifronka

fifronka Fanka BB :)

Ja też dostałam zestaw gerbera, ale testowanie zaczniemy dopiero od jutra. Niestety nie bardzo będę miała do czego porównywać, bo ma na mleku to tylko kaszki robimy, a tak to Ela na cycowym.

8. Scarletka

Scarletka Mama Piotrusia i Bartusia

ja wczoraj testowałam mleko gerbera i byłam bardzo zaskoczona, że młody zjadł tak jakby to było moje mleko, zero reakcji, więc chyba mu smakowało,bo początki z kaszkami i innymi produktami mieliśmy ciężkie. Pamiętam, że przy starszym synku mielismy straszny kłopot przy doborze mleka mm, bo nic mu nie pasowało: Nanem pluł i targało go na wymioty, Nestle to samo, Bebilonu tez nie chciał tknąć, chwycił się dopiero starego dobrego Bebika, dlatego do Gerbera podchodziłam sceptycznie. Z rozpuszczeniem go w butli nie było problemu, ale wcale dłużej po nim nie spał:eek: bo już o 23.00 obudził się na flachę, podałam moje mleczko i dopiero po nim spał spokojnie do rana. więc chyba natura wie co robi:cool2:

9. truskawkaM

truskawkaM Fanka BB :)

my też testujemy Gerbera, ale my normalnie jesteśmy na tym mleku :) i mam wrażenie, że jak Gabrys wypije zaduzo tego mleka na dzień to ma problemy z brzuszkiem- je go mało, bo bardzo nie lubi butelki :(

10. reklama
  11. kaarolina

kaarolina Fanka BB :)

Hej dziewczyny a ja mam taki pytanko czy na streetcom trzeba wyslac takie oswiadczenie zeby cos testowac??
    Pozdrawiam:)

12. Scarletka

Scarletka Mama Piotrusia i Bartusia

ja nie wysyłałam i ciągle coś testuję

Poleć forum