reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strefa Rozrywki

cześć dziewczyny,
moim hobby jest wszelkiego rodzaju DIY oraz fotografia :) Jeżeli będzie któraś chętna na sesję brzuszkową w plenerze w Poznaniu to dajcie znać :)

Co do DIY - trochę robię na drutach (głównie czapki), trochę szyję, trochę bawię się w grafika. Artystycznie wyżyłam się w zeszłym roku kiedy mogłam uszykować całą papeterię i ozdoby weselne :D
Ja mam daleko ale chetnie sobie obejrze Twoje prace (zdjecia ininne tez ;))
 
reklama
Ja uwielbiam podróże. Nie mogę usiedzieć w jednym miejscu i zwykle po powrocie z jednej już planuję druga 🤩
Teraz szykuje nasz Babymoon na kwiecień jeśli dzidziol pozwoli polecimy na wyczekany Mauritius😇. Takie miałam przeczucie, że to będzie ostatnia dalsza podróż w najbliższym czasie. Później pewnie skupimy się na samej Europie.
I fotografię lubię! Zwykle działam jako nadworny fotograf przy każdej okazji. I uwielbiam oglądać zdjęcia. I robić filmy z tymi zdjeciami/filmikami. Polecam wam Animoto do szybkiego i łatwego obrabiania video że zdjęciami itp. Wychodzą z tego super prezenty na każdą okazję. Zawsze sobie robimy z przyjaciółmi na wzajem na większe okazje.
 
Wrzucam Wam nasz najnowszy projekt (moj lekarz tez sie zalapal [emoji23]) sami polacy. Uczylismy sie piosenki specjalnie zeby ja nagrac [emoji1745] [emoji3531]

 
Ja może nie tyle zainteresowanie co uwielbiam majsterkować w domu. Wszelkiego rodzaju diy itp.

Dla przykładu ściana w przedpokoju wyklejona brzózkami wyciętymi z działki, pociętymi na plasterki [emoji4]
 

Załączniki

  • IMG_4664.JPG
    IMG_4664.JPG
    497,4 KB · Wyświetleń: 247
Ostatnia edycja:
reklama
Ja uwielbiam podróże. Nie mogę usiedzieć w jednym miejscu i zwykle po powrocie z jednej już planuję druga 🤩
Teraz szykuje nasz Babymoon na kwiecień jeśli dzidziol pozwoli polecimy na wyczekany Mauritius😇. Takie miałam przeczucie, że to będzie ostatnia dalsza podróż w najbliższym czasie. Później pewnie skupimy się na samej Europie.
I fotografię lubię! Zwykle działam jako nadworny fotograf przy każdej okazji. I uwielbiam oglądać zdjęcia. I robić filmy z tymi zdjeciami/filmikami. Polecam wam Animoto do szybkiego i łatwego obrabiania video że zdjęciami itp. Wychodzą z tego super prezenty na każdą okazję. Zawsze sobie robimy z przyjaciółmi na wzajem na większe okazje.
mamy wspolne zainteresowania, tez uwielbiam podroze..i zdjecia (i wszystko, co sie ze zdjeciami wiaze) :)
 
Do góry