reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strefa Rozrywki

Piekne!!! Wiecej zdjec poprosze!!!
Nie fotografuje zdjec swoich paznokci od dluzszegi czasu, bo robie tylko sobie, pracowalam jakis czas w salonie kosmetycznym, potem jako stylistka paznokci, ale stiudiowalam co innego i teraz oracuje w biurze projektowym a reszta na wlasny uzytek :)

Chetnie posluchamy Twoich nagran:)
 
reklama
Uważaj na seriale bo to mega pożeracz czasu[emoji16] my wieczory zawsze przed tv razem spedzamy:) tylko, żeby mloda usnela i siup na kanape:)
Tak! Seriale to najgorszy pozeracz czasu. Jak wciagnie to tyle [emoji23] my tak ogladalismy Czarna Lista w sumie dalej ogladamy. Jestem tez ogromna fanka The Big Bang Theory i bardzo zaluje ze sie skonczylo. A Przyjaciol widzialam juz chyba 3 razy [emoji23][emoji1745] co do innych seriali to teraz ogladamy You zaczelismy 1wszy sezon :)
 
My kiedyś Przyjaciół oglądaliśmy raz do roku wszytskie sezony, aż się mężowi znudziło hehe. My tetaz ogladamy Sukcesje, Mlody Sheldon i Shameless :)
 
To ja wrzucam linki

Solo

Halloween z grupa

No roots z dziewczynami z grupy
 
Wow jako glos[emoji16][emoji16] nie myślałaś, żeby się tym zająć profesjonalnie?
:) dzieki! Nie raczej. Jakies tam sobie teksty pisze itd. ale caly czas mam w zyciu ten jeden priorytet i mam nadzieje ze w koncu po tylu latach zostane mama ;) mysle, ze moj czas na wyjscie na scene juz minal, ale uwielbiam sobie pospiewac i bardzo mnie to relaksuje [emoji16]
 
Moge Wam jeszcze zarzucic taka ciekawostke [emoji23]

Drogie Panie przedstawiam Wam mojego lekarza

O i tu jeszcze:

Takie tam duety z doktorkiem ;)
 
reklama
Hehe jaki przystojniak[emoji16][emoji16][emoji16] co było pierwsze, śpiewanie czy leczenie?
Poznalismy sie na tej aplikacji. Zaprosilam go do grupy tam zaczelismy rozmawiac. W ktorejs rozmowie na grupowym czacie wyszlo ze sie juz staramy ponad 9 lat o dziecko i odezwal sie w prywatnej wiadomosci. Jak bylam na urlopie w polsce zlecil wszystkie badania po czym skierowal na histeroskopie. Latam do niego do Warszawy, ale caly czas mnie kontroluje telefonicznie. Jak sie czuje co sie dzieje itd. swoja droga jego zona jest foniatra i pare razy tez udzielila dobrych rad ;) fajni ludzie bardzo pomocni a on widac ze jest lekarzem z powolania. Polecam go kazdemu, nie dlatego ze go znam osobiscie. Dlatego ze widze jakim wspanialym jest lekarzem i znam opienie jego pacjentek ;) uwaga: ma zaostrzony zarcik [emoji23]
 
Do góry