reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stres przed lekarzem

G

guest-1708243405

Gość
Hej. Pewnie część z Was mnie kojarzy.
W każdym razie beta 5 kwietnia 97, 7 kwietnia 255,5 - tak na szybko. Miesiąc wcześniej prawdodpobnie wykryłam biochem, bo jak zrobiłam betę to była 6. Chociaż lekarz twierdzi, ze może nie było nic a margines błędu w labo się zdarza. Gdzie ciąża była oznaczona od 5 w górę.
Dzisiaj mam wizytę. Miesiączki dalej brak.. Po prostu piszę tutaj ten post, bo jest 7:10 a ja płaczę i się stresuję, że może się okazać, że dzidziusia jednak nie ma :((
 
reklama
Cześć, nie potrzebnie się nakrecasz. Stres szkodzi Tobie i ciąży.
Kochana bądź dobrej myśli, trzymam kciuki 😘😘😘
Hmm a co do lekarza to wydaje mi się że za szybko chyba wizyta.
 
Ostatnia miesiączka 2 marca. Wiec licząc tak to 5 tydzień 5 dzień. Ale licząc od owulacji to nie policzę, bo nie wiem kiedy dokładnie była. Eh
 
Może być tak,że się rozczarujesz bo jednak ta wizyta trochę za wcześnie. Lekarz ujrzy coś dopiero przy becie 1000-1500. Więc może będzie widoczny jedynie malutki pęcherzyk.
 
Ostatnia miesiączka 2 marca. Wiec licząc tak to 5 tydzień 5 dzień. Ale licząc od owulacji to nie policzę, bo nie wiem kiedy dokładnie była. Eh
Nie wiem czy ten lekarz dzisiaj ma sens, potem będziesz się nakręcać, że nic nie zobaczył, albo że zobaczył, ale nie ma akcji serca. Zakładając przyrosty 100%, to dzisiaj dobijasz do bety 1000, a to taka granica widzialności na USG. Ja bym poczekała jeszcze tydzień albo dwa. W razie bólu brzucha/plamienia/krwawienia jechałabym na IP. Progesteron tylko bym oznaczyła jeszcze dzisiaj, jeżeli wcześniej tego nie zrobiłaś.
 
Może być tak,że się rozczarujesz bo jednak ta wizyta trochę za wcześnie. Lekarz ujrzy coś dopiero przy becie 1000-1500. Więc może będzie widoczny jedynie malutki pęcherzyk.
Myślicie, żeby przełożyć wizytę na poniedziałek? Mój lekarz tylko niestety w poniedziałki w tej przychodni, która jest w dogodnej dla mnie lokalizacji.
 
Nie wiem czy ten lekarz dzisiaj ma sens, potem będziesz się nakręcać, że nic nie zobaczył, albo że zobaczył, ale nie ma akcji serca. Zakładając przyrosty 100%, to dzisiaj dobijasz do bety 1000, a to taka granica widzialności na USG. Ja bym poczekała jeszcze tydzień albo dwa. W razie bólu brzucha/plamienia/krwawienia jechałabym na IP. Progesteron tylko bym oznaczyła jeszcze dzisiaj, jeżeli wcześniej tego nie zrobiłaś.
Robiłam wtedy tego 5 i 7.
Beta 05.04: 97
Progesteron: 33
Beta 07.04: 255,50
Progesteron: 31,38
 
reklama
reklama
Do góry