reklama

stres życia codziennego

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez basia_paw, 9 Lipiec 2015.

1. basia_paw

basia_paw Fanka BB :)

Jak sobie radzicie ze stresem? Stosujecie jakieś techniki relaksacji itp?

2. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

ja mam zasade, ze po co mam sie denerwowac czyms, na co i tak nie mam wplywu :-)

3. reklama
  4. maximum

maximum Fanka BB :)

Ogólnie też taką zasadę wyznaję. To wcale nie zmienia tego, że moją pierwszą reakcją jest poddenerwowanie - dopiero po jakimś czasie wraca zdrowy rozsądek.

5. maximum

maximum Fanka BB :)

Też tak czasami robię. To świetnie odpręża jednak.

6. Dulce

Dulce Fanka BB :)

ja włączam sobie muzykę na słuchawkach i znikam na jakąś chwilę do drugiego pokoju. Oczywiście robię to kiedy mąż jest w domu i go uprzedzam żeby zajął się dzieckiem gdyż ja potrzebuję chwili dla siebie bo inaczej zwariuję.

7. Lariso

Lariso Zaciekawiona BB

Najlepiej sobie radzę ze stresem, kiedy jestem zmęczona ;) Znaczy chodzi mi o to, że muszę szybko się wyżyć. Dlatego dla mnie najlepsze jest bieganie :)

8. basia_paw

basia_paw Fanka BB :)

Dzięki za wszystkie porady :), ja się staram stres wybiegać, ewentualnie zrobić sobie przyjemną kąpiel, obejrzeć fajny film, a jak już naprawdę to nic nie daje to biorę nervomix od czasu do czasu

9. poprostumama

poprostumama Aktywna w BB

Ja niestety dziewczyny ze stresem, ze sprawami życia codziennego nie dałam sobie rade. Leczę się na depresje i jestem na antydepresantach

10. reklama
  11. Berenika88

Berenika88 Aktywna w BB

A mogę zapytać czy w domu same sprzątacie? nie wiem czy taka firma jak tu to dobry pomysł? może pomóc?

12. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

Ja równiez mam od jakiegoś czasu panią do sprzątania i sprawdza się to naprawdę bardzo dobrze :)

Poleć forum