reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stres

M

Martyna00

Gość
Jak radzić sobie ze stresem?
Staramy się z partnerem o dziecko już dłuższy czas,wcześniej przez 5 lat stosowałam antykoncepcję,przestałam ja stosować we Wrześniu jest Luty a do tej pory testy są negatywne. Mój partner jeździ ciężarówka a co za tym idzie często przepada nam dzień owulacji bo akurat jest ona wtedy kiedy jego nie ma , każdy nieudany miesiąc kończy się płaczem, nerwami i stresem ze nie wychodzi. Czy stres również ma duży wpływ na to ze nam nie wychodzi ? Czy jest tu ktoś kto również miał problem z zajściem w ciąże?
 
reklama
Jak radzić sobie ze stresem?
Staramy się z partnerem o dziecko już dłuższy czas,wcześniej przez 5 lat stosowałam antykoncepcję,przestałam ja stosować we Wrześniu jest Luty a do tej pory testy są negatywne. Mój partner jeździ ciężarówka a co za tym idzie często przepada nam dzień owulacji bo akurat jest ona wtedy kiedy jego nie ma , każdy nieudany miesiąc kończy się płaczem, nerwami i stresem ze nie wychodzi. Czy stres również ma duży wpływ na to ze nam nie wychodzi ? Czy jest tu ktoś kto również miał problem z zajściem w ciąże?
U mnie też każdy cykl kończy się płaczem, nerwami i dużym stresem. To silniejsze ode mnie 😔
 
Jak radzić sobie ze stresem?
Staramy się z partnerem o dziecko już dłuższy czas,wcześniej przez 5 lat stosowałam antykoncepcję,przestałam ja stosować we Wrześniu jest Luty a do tej pory testy są negatywne. Mój partner jeździ ciężarówka a co za tym idzie często przepada nam dzień owulacji bo akurat jest ona wtedy kiedy jego nie ma , każdy nieudany miesiąc kończy się płaczem, nerwami i stresem ze nie wychodzi. Czy stres również ma duży wpływ na to ze nam nie wychodzi ? Czy jest tu ktoś kto również miał problem z zajściem w ciąże?


Hmmm 5 miesięcy to jest nic. Przepraszam, ale jednej uda sie ot tak cyk i jest. A drugiej kilka lat to ciągle za mało. A zajście w zdrowa ciążę bez strat to sztuka jednak. Stres zapewne ingeruje, ale jeśli nie ma męża w owu to słabo, swoją drogą skad wieszak, że wypada ci wtedy owu ? Byłaś u lekarza, testy robisz czy skąd?
 
Hmmm 5 miesięcy to jest nic. Przepraszam, ale jednej uda sie ot tak cyk i jest. A drugiej kilka lat to ciągle za mało. A zajście w zdrowa ciążę bez strat to sztuka jednak. Stres zapewne ingeruje, ale jeśli nie ma męża w owu to słabo, swoją drogą skad wieszak, że wypada ci wtedy owu ? Byłaś u lekarza, testy robisz czy skąd?
Wykonuje testy owulacyjne
 
reklama
To nie jest wyznacznik, który ci na 100 powie ze na pewno byla owu. Polecam raz monitoring, aby sprawdzić czy faktycznie tak może być.
Ile wcześniej przed owulacja czy dniami płodnymi udać się do ginekologa żeby to sprawdzić ? I jak te badanie wyglada ? Dni płodne zaczynaja mi się jutro
 
Do góry