reklama

Strona o rękodziele – pokaż, sprzedaj, zobacz

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez tomeh, 9 Lipiec 2010.

1. tomeh

tomeh Zaciekawiona BB

Zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się wszelkim rękodziełem do wystawienia swoich prac na stronie. Można na niej sprzedawać swoje wyroby, dawać linki do aukcji lub własnych stron, pokazywać rękodzieło innym lub szukać pomysłów na własne wyroby czy podyskutować. Załóż konto i korzystaj z możliwości strony – działa ona bezpłatnie.

WZÓR

Kategorie tematyczne są tworzone bieżąco do danych wyrobów gdy ktoś je wstawia na stronę.

2. bel.unia

bel.unia Początkująca w BB

ja w tym roku zaczęłam zajmować się haftem, haftuję inicjały na chusteczkach, monogramy i inne hafty na pościeli.
    zapraszam na swoja stronę
    Marletto - ponadczasowe piękno

Załączniki:

3. reklama
  4. 79aneta

79aneta Początkująca w BB

Witam. Niebawem bo juz od września rusza mój sklep www.bukietmalucha.pl w którym znajdziecie wyjątkowe prezenty dla mamy i maluszka z okazji narodzin,chrzcin,roczku. Bukiety z ubranek, torty z pieluszek, ciuszkowe lizaki, skarpetkowe róże i wiele innych niezwykle oryginalnych upominków. Serdecznie zapraszam!!! :tak:

Załączniki:

Ostatnia edycja: 16 Sierpień 2010
  5. sergeevna

sergeevna Pysiołkowa Mama

Śliczne te bukieciki - to na przyjęcia, tak zwane "baby shower" :laugh2: Bardzo popularne w Anglii :tak: :laugh2:

6. Agnieszka0909

Agnieszka0909 Początkująca w BB

To ja jeszcze dodam coś od siebie:-):-):-) Oto moja córeczka na pierwszym zdjęciu w chuście choć nie widać jej w całej okazałości, na drugim w czpeczce, a trzecia fotografia przedstawia sukienke do chrztu. Wszystkie te rzeczy są mojego autorstwa. Pozdrawiam wszystkich gorąco. :-D:-D:-D
    Zdjęcie693.jpg Zdjęcie691.jpg Zdjęcie697.jpg

7. agnieszka.kk

agnieszka.kk Styczniowa mama Alana :)

Agnieszka0909 śliczne zdjęcia,córcia piękna a rękodzieła rewelacja,masz talent dziewczyno :tak:
    Pozdrawiam

8. monikasia

monikasia Fanka BB :)

9. masrych

masrych Początkująca w BB

To ja zapraszam wszystkie babyboomowe mamy na mojego bloga - www.myszatworzy.blogspot.com do obejrzenia, czym może zajmować się młoda mama poza pracą, dziećmi i domem, a może nawet do kupienia czegoś z moich wyrobów;-) Można zaposiąść coś w tym stylu:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Zapraszam!

Ostatnia edycja: 28 Październik 2010
  10. reklama
  11. aga_biedronka

aga_biedronka Zaangażowana w BB

12. jolek2

jolek2 uzależniona

Poleć forum