reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

STRONY DLA DZIECI

reklama
Witam jestem mamą Adriana i Kasi. Wraz z mężem stworzyliśmy dla Naszych Dzieci oraz Wszystkich Dzieci stronkę: Kolorowanki i malowanki dla dzieci Znajduję się tu strasznie dużo kolorowanek podzielonych na odpowiednie kategorie: Disney, Barbie, postacie z bajek, budowle, samochody, samoloty, statki, krajobrazy i wiele wiele innych. Można też porysować, malować oraz poukładać puzzle które są również podzielone na odpowiednie kategorie strona jest warta uwagi Polecam tą stronę dla wszystkich mam dbających o swoje Pociechy jest to naprawdę bezpieczna strona dla naszych dzieci. Jak mogłam komuś pomóc to się strasznie ciesze. W niedługim czasie jak będziemy mieli troszkę czasu to powstanie dział z kolorowankami oraz zabawami do pobrania oraz do druku. Proszę o miłe komentarze i wyrozumiałość gdyż nie jesteśmy profesionalistami w tworzeniu stron a dzięki znajomym i naszych wspólnych wysiłków powstała ta stronka:) Pozdrawiam

Fajne te stronki co podaliście i UWAGA!!! jak otwierałam stronkę urwisy.pl to mi program antywirusowy wykrył wirusa i blokował stronkę więc odradzam ją otwierać reszta jest ok z tego co patrzyłam :) Pozdrawiam

Podam może jeszcze kilka fajnych stronek dla dzieci.

Puzzle dla dzieci - bardzo fajna strona z układankami dla dzieci, tradycyjne puzzle 9, 16 i 25 elementów. Naprawdę dzieciaczkom świetnie się te puzle układa.

Bajki - jeszcze jedna strona z bajkami, polecam przede wszystkim bajkę Sąsiedzi - śmieją się przy jej oglądaniu zarówno dzieci jak i rodzice :-D

reklama
Kochani zapomnieliście o jeszcze jednej fajnej stronie dla naszych pociech,
jest to strona z słuchowiskami dla dzieci w postaci bajek za darmo

...

Mnóstwo tego jest w internecie, już nie wiadomo w czym przebierać prawdę mówiąc. Zależy od grupy docelowej dla dzieciaków, są przecież grupy wiekowe :)

Do góry