reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

STRONY DLA DZIECI

reklama
bajek to wystarczy w telewizjii...
Kuba jeśli już to wchodzi na Sieciaki... i inne takie "polecane" serwisy dla dzeiciaków.

Xawery natomiast nauczył się już sam wchodzic na stronę MiniMini i uklada puzle, łączy kropki, przebiera dziewczynkę, naprawia pociągi ze Stacyjkowa i koloruje zwierzątka :D
 
Nasza Karolina w internecie najczęściej wchodzi na gry.pl i tam jest to co lubi, czyli makijaże, malowanie, przebierane itd..
 
Moje bliźniaki zbliżają się do drugich urodzin. Zaczęły lubić bazgrać (malować) :) po kartkach. Jeszcze za wcześnie na kupowanie książeczek do kolorowania, dlatego drukujemy malowanki dostępne w sieci.
Malowanki dla dzieci do wydrukowania
Powoli przymierzam się też do nauki pacierza, ale najpierw chyba spróbuję z modlitwami dla dzieci. Sam nie wiem, może jest jeszcze na to za wcześnie?
Tutaj jest kilka fajnych:
Modlitwy dla dzieci

I jeszcze polecam niedawno odkryte zagadki dla dzieci.
 
Ostatnia edycja:
A ja polecam szkolastabilo.pl Dzieci mogą się tu nieźle zabawić w rysowanie, majsterkowanie i pouczyć się oczywiście z przyjemnością. Stronka jest zaadaptowana w formie klasy szkolnej, co pozwala dzieciom na przyzwyczajenie się do tego środowiska. :):-)
 
reklama
Do góry