reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strony dla dzieci

reklama
Katka - dziękuję za "bajecznik" - znalazłam tam kilka fajnych wierszyków, które tylko w niewielkiej części pamiętałam z dzieciństwa. Od teraz mogę już recytować je w całości :D. SUPER!
 
Ostatnio znalazłam jeszce 1 stronkę. Może nie jest jakaś super jeśli chodzi o moją córkę, ale dla starszych dzieci czemu nie.... powiem tak może być http://www.zyraffa.pl/
Przy czym jeśli którejś z Was dziecko jest na etapie zabawy w chowanego to polecam z tej stony gre w królika (jakaś taka nazwa), jak on wyskakuje lub się chowa to mówię Zuzi : a -kuku , nie ma ,jest i młoda jest poskładana..bardzo ją to śmieszy....
Pozdrawiam
 
reklama

Podobne tematy

Do góry