reklama

strony z bajkami dla dzieci

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez longer01, 16 Marzec 2012.

1. longer01

longer01 Początkująca w BB

Witam! Znacie może jakieś fajne strony z bajkami dla dzieci. Chodzi mi o sprawdzone strony, gdzie każda treść jest dokładnie filtrowana. Ja osobiście mogę polecic stronę bajkidlamaluchow.pl. Jest tam sporo bajek, czytanek, kołysanek, wierszyków i wiele wiele innych. Co polecicie oprócz tego?

2. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

ja moge polecić tą stronkę, z naszym synkiem wprost ją uwielbiamy, duży wybór bajek i filmów animowanych, jak dla nas super... tym bardziej że wszystko za darmo

Darmowe Bajki i Filmy Animowane Online - BajkiOnline.com

obecnie "okupujemy" klub przyjaciół myszki miki i tomka i przyjaciół hehe

3. reklama
  4. aga36

aga36 Początkująca w BB

Ja polecam coś, co leciało w Radio, gdy byłam u kuzynki: Mo Bajki
    Bajki do słuchania, takie trochę "odjechane". Nie wiem tylko, jakie duże dzieci macie. Ale jeśli chodzi o moich chłopaków to zarówno 4-latek, jak i 10 -latek słuchali dzisiaj z zapartym tchem. No i od razu ściągnęłam na komórkę.

5. Gwiazdeczka2012

Gwiazdeczka2012 Początkująca w BB

polecam jeśli mogę przedszkolne radio internetowe Szczęśliwa Gwiazdeczka www.gwiazdeczka.com.pl są tam rożne audycje dla dzieci i dorosłych

6. Shyshka

Shyshka Zaciekawiona BB

Fascynujace, kazda pliszka swoj ogonek chwali...

7. solina

solina Zaangażowana w BB

Wpiszcie w google "bajki dla dzieci online" i wyskoczy wam mnóstwo stron z bajkami :) jakieś kreskóweczki puszczajcie :) a nie jakieś upośledzające.. bo dzisiejsze bajki są okropne...

Poleć forum